Stovky milionů transakcí měsíčně, 20 vlastních datacenter, miliony zákazníků ve třech kontinentech. To je stručná charakteristika našich core systémů, které vyvíjíme ve 3 týmech a 25 lidech.

Pokud jste ambiciózní manažer, který si prošel i rolí SW architekta, tak jste možná právě Vy náš polední člen týmu.

Co bude Vaším úkolem?

  • V první fázi potřebujeme naši současnou monolitickou architekturu přetransformovat do servisně orientované.
  • Budete se podílet na celkové architektuře a budete Vaše myšlenky a nápady transformovat do konceptů.
  • Mentorovat Vaše 3 team leadery i ostatní členy týmu.
  • Spolupracovat s ostatními manažery na stejné úrovni řízení s cílem vytvářet pně integrované SW řešení

Co od Vás očekáváme?

  • Manažerské zkušenosti na úrovni vedení Team leaderů, nikoli pouze specialistů
  • Předchozí praxi z role SW architekt nebo vývojář.
  • Zkušenosti se servisně orientovanou architekturou a službami obecně.
  • Velmi dobré komunikační schopnosti i v anglickém jazyce.

Co Vám na oplátku nabídneme?

  • Možnost uplatnit a realizovat vlastní myšlenky a nápady - změn se nebojíme
  • Zkušený a sehraný tým, který se na Vás již těší
  • Prostor využívat opravdu ty nejsoudobější technologie
  • Peněz, kolik si řeknete - na stropy si nehrajeme a rádi vyjdeme vstříc pokud si to zvládnete obhájit :)

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Programátor, IT ředitel/manažer, Project Manager, SW architekt
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Talentica s.r.o., Jan Hubinský