Je pro Vás vedení projektů ve strojírenství hračkou? Cítíte se během komunikace se zákazníky jako ryba ve vodě? Vyznáte se v procesním inženýrství? Angličtina pro Vás není problém? Pokud máte dobrý technický background a toužíte po opravdové výzvě, nepřestávejte a čtěte dále! Olomoucký kraj Vám má co nabídnout. Konečně si můžete odpočinout od sériové výroby v automotive a začít pracovat na sofistikovaných strojírenských produktech, které jsou dokonce určeny pro vědecké aplikace.

Co vás čeká

*budete zavádět nové technologie a stroje do výrobního procesu
*implementace LEAN a KAIZEN aktivit Vás nemine
*můžete se podílet na rozvržení výrobních linek, jejich změnách v dispozici a hledání příležitostí pro uvolnění prostoru
*budete úzce spolupracovat s týmem technologů montáže a obrábění

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

*požadujeme ideálně VŠ vzdělání technického zaměření (strojírenství je TOP)
*aktivní angličtina pro komunikaci se zahraničím je podmínkou
*praxe na obdobné pozici je nezbytná (zkušenosti s vedením projektů jsou k nezaplacení, stejně tak jako znalost lean principů nebo technologie)
*nezbytný je rovněž velmi dobrý technický přehled

Co vám můžeme nabídnout

*nabízíme především stabilní uplatnění v silné mezinárodní společnosti, která nemá konkurenci
*budete pracovat s nejmodernějšími a sofistikovanými technologiemi
*velice přátelské prostředí podporující týmovou spolupráci Vás nemine
*obdržíte odpovídající finanční ohodnocení a zajímavý balíček firemních benefitů

Zaujala Vás nabídka? Skvělé! Reagujte a zpětnou vazbu obdržíte do 7 dní.

O firmě

Talentica s.r.o.

Talentica je specializovaná technicky zaměřená personální agentura působící na trhu od roku 2009. Od založení je naším cílem stát se jedničkou na trhu v rámci náboru technicky zaměřených odborníků. Pomáháme vám nalézt ty pravé zaměstnavatele, u kterých budete moci uplatnit a dále rozvíjet své dosud získané zkušenosti a znalosti ve svém technickém oboru.

Adresa
Olomoucký kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Rozjezd zcela nového projektu, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Příspěvek na vzdělání, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, 13. plat, Bonusy/prémie, Kafetérie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.