Spolu s našimi kolegy ze zahraniční pracujeme na R&D projektech a utváříme tak železnice budoucnosti.

Zajímá Tě takový pokrok?

Pokud ovládáš Python a máš přehled v oblasti algoritmizace, rádi Tě zasvětíme! :-)

Určitě zašli své CV, protože nás ani COVID-19 nezastavil!

Na co se můžeš těšit?

* U nás velmi dobře skloubíš pracovní a soukromý život.
* Podpoříme Tě v dalším vzdělávání.
* 5 týdnů dovolené, multisportku i práci na HO.
* Individuální rozpočet na další benefity.

Jaká bude náplň Tvé práce?

* Budeš implementovat testy automatické integrace SW složek v Pythonu.
* Testování SW Cyber-Security.
* Integrační testy budeš aplikovat i pro HW.

Co bys měl/a splňovat?

* Znáš a ovládáš programování v Python.
* Máš uživatelské zkušenosti s Linuxem.
* Pokud máš zkušenosti s C/C++ nebo dokonce s Robot Frameworkem, je to super!
* Domluvíš se anglicky a nevadí párkrát za rok vyrazit za kolegy do Německa.

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Talentica s.r.o., Denisa Stuchlíková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.