Chcete pracovat ve společnosti, která dodává infotainment produkty do největších automobilek? Vedení projektů v oblasti automotive Vám není cizí? A zároveň se rádi neustále vzděláváte a chcete pracovat ve firmě, které vás podpoří? Hledáme managera, který se nezalekne nové výzvy a postaví se za rozvoj nových projektů!

Na co se můžete těšit?

* Vedení zbrusu nových projektů
* Mzdové ohodnocení odpovídající managerské pozici
* 5 týdnů dovolené a 5 sick days navíc
* Balíček Benefit Plus (využítí na zdraví, relaxaci, vzdělávání či dovolenou)
* Multisport karta
* Jazykové a odborné vzdělávání

Jaká bude náplň Vaší práce?

* Vedení projektů náběhu nových výrob
* Odpovědnost za změny v sériových projektech
* Spolupráce se zahraničním oddělením konstrukce
* Komunikace s klienty, příprava klientských návštěv
* Sledování nákladů na náběh a změny
* Pravidelný reporting statusu projektu
* Zjišťování a předcházení možným nebezpečím spojeným s projekty

Co byste měl/a splňovat?

* SŠ/VŠ vzdělání technického směru
* Zkušenosti v automobilovém průmyslu
* Znalost nástrojů kvality (FMEA, APQP, PPAP)
* Zkušenosti s náběhem nových výrob
* Týmového ducha a zkušenost s koordinací týmu
* Komunikativní znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou

Zaujala Vás nabídka?

Skvělé! Pošlete nám Váš životopis a pár slov o sobě a do 7 pracovních dnů se s Vámi spojíme.

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 75 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Strojírenství, Vrcholový management, Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Talentica s.r.o., Lucie Ježková
778 091 179