Ovládáte systém SAP ? Hledáme konzultanta, který se bude starat o bezproblémový chod aplikací, vyřeší klientské požadavky a vždy rád poradí. Zahajte kariéru se systémem SAP ještě dnes!

Na co se můžete těšit?

  • Stabilní kolektiv, top zaměstnavatele a bohatý systém benefitů
  • K 25 dnům dovolené navíc 2 dny sick day/ rok
  • Příspěvek na dopravu a stravování
  • Pružná pracovní doba, jazykové vzdělávání a odborný rozvo

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Budete se podílet na strategické analýze, vývoji a návrhu řešení v prostředí SAP
  • Budete vylepšovat technická a analytické řešení v oblasti SAP dat
  • Získáte unikátní zkušenost a přesah z různých projektů a firemních prostřed
  • Budete komunikovat s klienty a navrhovat vhodné řešení

Co byste měl/a splňovat?

  • Technická způsobilost – ideálně, pokud již máte první zkušenost v IT podpoře nebo podobných oblastech IT
  • Znalost SAP
  • Máte schopnost samostatně přemýšlet a vyvodit logické závěry
  • Aktivní znalost AJ, výhodou

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
Nový Jičín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 70 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Talentica s.r.o., Anna Lacová