Jste zkušeným administrátorem a chcete podpořit tým vývojářů? Chcete práci, která slouží lidem a je vidět? Přidejte se do týmu, který mění tvář dopravy po celém světě i v Brně!

Na co se můžete těšit?

  • práci na dynamicky se rozvíjejícím mezinárodním projektu pro stabilní společnost s kulturou startupu
  • implementace Vašich vlastních návrhů řešení
  • možnost získání grantu na vlastní inovativní projekt v rámci oboru
  • širokou škálu moderních benefitů a flexibilní pracovní dobu nebo home office

Co budete dělat?

  • příprava infrastruktury pro vývojáře
  • správa systémů Windows a Linux
  • administrace vSphere
  • odpovědnost za správu komplexní sítě a zálohování systémů

Co budete potřebovat?

  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zkušenost s administrací systémů Linux a Windows
  • praxe s administrací domén, vytváření trusts a VMware High Availability (vSphere 5.5+)
  • praktické zkušenosti se správou sítí

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 50 000 – 95 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Talentica s.r.o., Lenka Stuhlová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.