Rozšiřujeme tým o novou posilu, která se našla v programovacím jazyku Java. Oceníme minimálně roční praxi, na které můžeme dál stavět. Zároveň od tebe očekáváme znalost OS Linux, na němž jsou naše produkty založeny. Čeká tě zajímavá spolupráce na velkých projektech v oblasti telekomunikace, energetiky a nebo vojenství. Vyvíjené produkty jsou vždy jedinečné pro danou oblast a daný projekt – můžeš se tak dotknout nejrůznějších odvětví a být u zrodu něčeho unikátního. Nuda to jistojistě nebude. Půjdeš do toho? :-)

Co vás čeká

* Vývoj telekomunikačních řešení a aplikací pro klíčové klienty

* Údržba systému

* Spolupráce s ostatními vývojáři a testery

* Možnost se podílet na celkové architektuře

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

* Dobrou znalost OOP Java

* Znalost operačního systému Linux

* Přehled v oblastech SOAP, REST a PostgreSQL

* Anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace

Výhodou bude, pokud budete umět

* Máte zkušenosti na obdobné pozici alespoň 1 rok

* Máte vystudovanou telekomunikaci

* Znalost C/C++

Co vám můžeme nabídnout

* Velmi dobré mzdové ohodnocení

* 5 týdnů dovolené

* Moderní prostory v Praze

* Flexibilní pracovní dobu

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 45 000 – 70 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Talentica s.r.o., Kateřina Mesárošová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.