Nehledáte „jen“ práci, ale spíše zajímavý projekt? Co třeba SW pro jedno z nejrychlejších aut na světě? Tak právě na tom pracujeme a Vy můžete taky. Je třeba vytvořit platformu pro řízení nebo výměnu energie a najít pro ni zapáleného QA konzultanta. Půjdete do toho s námi?

Co Vám nabídneme?

  • Flexibilní pracovní doba, Sick days nebo 5 týdnů dovolené jsou samozřejmostí
  • Spousta benefitů pro volnočasové aktivity
  • Zvýhodněný tarify nebo leasing na auto
  • Společné firemní aktivity

Co budete dělat?

  • Nastavíte procesy a strategii QA pro SW projekty
  • Kvalitu budete nastavovat v souladu s myšlenkami SPICE
  • Komunikovat dovnitř i ven z týmu ohledně kvality a cílů
  • Zodpovídat za doručení kvality produktu

Co se Vám bude hodit?

  • Zkušenost s vývojem SW nebo QA
  • Smysl pro detail a analytické myšlení
  • Znalost problematiky zralostních modelů CMMI (ideálně SPICE)
  • Bez problému se domluvit anglicky

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
Plzeň
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 80 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Quality Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Talentica s.r.o., Lenka Stuhlová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.