Pro náš profesionální tým hledáme kolegu, který má zkušenosti se SAPem na úrovni konzultanta / projektového managera, a rád by se posunul do role Architekta nebo již na této pozici má jisté zkušenosti.

Rozjíždíme strategický douhodobý projekt na mezinárodní úrovni, ve kterém bude Česká republika hrát klíčovou roli. A věřte nám, bude to stát za to!

Chcete vědět více? Pošlete mi své CV a probereme detaily!

Na co se můžete těšit?

* práce na jedinečném dlouhotrvajícím projektu s mezinárodním přesahem
* týden dovolené navíc, sick days, flexibilní pracovní doba je standard, jsme nakloněni i home office
* stejně jako dobré finanční ohodnocení spolu s dalšími finančními bonusy a prémiemi
* multisport karta, stravenky, občerstvení a řada dalších libůstek dle Vašeho výběru

Jaká bude náplň Vaší práce?

* budete se podílet na strategické analýze, vývoji a návrhu řešení v prostředí SAP
* budete vylepšovat technická řešení v oblasti SAP System Base pro systémy založené na NetWeaver Basis
* budete se podílet na zabezpečení a další implementace rozhraní do modulů FI / CO, SD, MM, PP, atd...
* k důležitým cílům bude patřit transformace na budoucí verze S / 4, zahrnující i nové technologie

Co byste měl/a splňovat?

* zkušenosti se SAP na úrovni integrace, implementace nebo customizace
* praxe se SAPem z pozice konzutanta, projektového managera nebo architekta
* zkušenost s projekty na mezinárodní úrovni velmi uvítáme
* technický backgroung a komunikativní angličtinu u nás zcela jistě využijete

Zaujala Vás nabídka?

Skvělé! Pošlete nám Váš životopis a pár slov o sobě a do 7 pracovních dnů se s Vámi spojíme.

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 65 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, SW architekt, IT konzultant, Project Manager, IT ředitel/manažer, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Talentica s.r.o., Kateřina Lim
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.