Jste ostřílený projektový manažer se zkušenostmi z vývoje v automotive, který hledá novou výzvu? Získejte zajímavou práci v rostoucím oboru a buďte v centru vývoje nových automotive technologií, které budou zavedeny do automobilů v průběhu příštích 5 letech. Hledáme zkušeného člověka, který bude řídit oddělení odpovědné za testování komponent displeje řidiče, jako je přístrojový klastr, digitální přístrojový klastr nebo Head Up Display. Zaujalo Vás to? Pak čtěte dál!

Na co se můžete těšit?

*Práci v zázemí moderní firmy s přístupem k nejmodernějším technologiím.
*Flexibilní pracovní doba, Sickdays i 5 týdnů dovolené.
*Příspěvek na penzijní pojištění, systém Cafeterie, Multisport karta, stravenky nebo i cestovní pojištění pro celou rodinu.
*Individuální plán vzdělávání a rozvoje, účast na zajímavých konferencích a inovačních programech.
*Služební auto i mobilní tarifní program pro rodinné příslušníky

Jaká bude náplň Vaší práce?

.*Řízení a vedení oddělení jako celku.
*Obchodní odpovědnost za business unit (zisk a ztráta, příjmy, obchodní plánování, strategický prodej, péče o zákazníky).
*Odpovědnost za lidi v týmu (20–30 zaměstnanců) ve vazbě na vedení k cíli, hodnocení a rozvoj osobního výkonu, nábor nových zaměstnanců, komunikace směrem nahoru i dolů.
*Technické vedení - nastavení nových strategických směrů, sledování technologických trendů a přispívat k technologické strategii společnosti .
*Řízení multi - projektů : vedení projektových týmů, kontrola plnění z hlediska času, nákladů a potřebných zdrojů, vypracování plánů a harmonogramů projektu, výběr a vedení projektových týmů, vyjednávání s dodavateli, řízení rizik.

Co byste měl/a splňovat?

*Vysokoškolské vzdělání technického zaměření a odborné zkušenosti s vedením projektů (vývoj nebo funkčnost/testování) - minimálně 3 různé projekty.
*Dobré manažerské schopnosti, zkušenosti s vedením týmu 5+ lidí.
*Pokročilá angličtina je podmínkou a německý jazyk rádi uvítáme.
*Analytické schopnosti a organizační dovednosti, pozornost k detailům, nezávislost a iniciativa při jednáních, povědomí o řízení prodeje a orientace na vztahy se zákazníky.
*Řidičský průkaz a ochota pro příležitostné zahraniční pracovní cesty (hlavně Německo).

Zaujala Vás nabídka?

Skvělé! Pošlete nám Váš životopis a pár slov o sobě a do 7 pracovních dnů se s Vámi spojíme.

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace, Zahraniční pracovní cesty, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vzdělávací kurzy, školení, Účast na zahraničních konferencích, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Technika a vývoj, Auto - moto, Vrcholový management
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Talentica s.r.o., Martina Gembická