Naše produkty jsou špičkou v oboru a zná je celý svět. Neustále rosteme a hledáme kolegu - parťáka, který nám bude pomáhat s vývojem webu.
Jsme otevřeni zkušeným vývojářům, ale šanci dáme i šikovným absolventům.
Pokud se chceš dozvědět více detailů, pošli mi své CV, pár informací o sobě a máš napůl vyhráno.

Na co se můžeš těšit?

* příjemné pracovní prostředí, aby ses u nás cítil jako doma
* za dobrou práci fajn plat a k němu další finanční bonusy
* týden dovolené navíc, sleva na firemní výrobky
* obědy za hubičku, stravenky, příspěvky na sport a kulturu,...

Jaká bude náplň tvé práce?

* analýza požadavků od zákazníka
* vývoj (75%) a správa (25%) webové aplikace
* spolupráce s kolegy
* spoluúčast při zavádění nových technologií

Co bys měl/a splňovat?

* nadšení do IT vývoje
* zkušenost s vývojem webových aplikací uvítáme
* praxe/znalost programování v PHP nebo Javy
* alespoň základní znalost SQL
* angličtina alespoň na úrovni technické dokumentace

Zaujala tě nabídka?

Skvělé! Pošli nám Váš životopis a pár slov o sobě a do 7 pracovních dnů se s tebou spojíme.

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
Moravskoslezský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 25 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Programátor, Webdesigner, Java vývojář, PHP vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Talentica s.r.o., Kateřina Lim