Malý šestičlenný Operations tým se super vedoucím k sobě hledá novou posilu. Zajišťujeme hladký chod aplikace pokrývající naše firemní potřeby. Aplikaci vyvíjíme pod jednou střechou a mají ji na starost kolegové z vývojového týmu. Pokud ovládáš administraci Linuxových serverů a máš již nějaké zkušenosti s aplikačními servery, tak jsi u nás vítán :-)

Na co se můžete těšit?

* práci v kolektivu skvělých lidí a technicky zkušených manažerů

* 25 dní dovolené

* 3 sick days

* 5 dní volna pro tatínky při narození dítěte

* flexibilní pracovní dobu

* být součástí agilního týmu a podílet se na hladkém chodu celé společnosti

* zajímavá školení a prostor pro Tvůj kariérní růst

Jaká bude náplň Vaší práce?

* správu námi provozovaných Linuxových serverů

* administraci běžících interních aplikací

* správu, instalaci a monitoring naší IT infrastruktury

* komunikovat s oddělením podpory, vývoje a dalšími

Co byste měl/a splňovat?

* znalost nějaké Linux/Unix serverové distribuce

* alespoň základní zkušenosti s aplikačními servery

* skriptování v Bash

* pasivní angličtina na úrovni čtení dokumentace

* NICE TO HAVE znalost technologií Kubernetes nebo VMware

Zaujala tě pracovní příležitost? Jsi pravý linuxák? Ozvi se nám a my se s tebou spojíme co nejdříve.

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce aplikačního SW, Správce operačních systémů a sítí, Support IS, Technik HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Talentica s.r.o., Lucia Mikuľáková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.