Chcete pracovat pro jedničku na českém trhu ve vývoji ekonomických systémů? Chcete své dosavadní zkušenosti využít při metodickém vedení menšího účetního týmu? Máme pro Vás skvělou příležitost!

Co Vám nabízíme:

- Zajímavou práci v perspektivní společnosti

- Možnost seberealizace a rozvoje svých dovedností

- Skvělé finanční ohodnocení

- Pestrá škála benefitů - týden dovolené navíc, sickdays, kafeterie, stravenky, apod.

Jaká bude Vaše náplň práce:

- Vedení a zpracování účetnictví v plném rozsahu a daňové evidence

- Mzdová problematika - kontrola podkladů ke mzdám a komunikace s externí mzdovou účetní

- Práce s rozpočty, reporting a analýzy

- Spolupráce na finančních auditech

Co byste měl/a splňovat:

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

- praxe na pozici hlavní účetní min. 3 roky, zkušenost s vedením menšího týmu

- znalost účetního systému Money výhodou

- znalost MS Excel podmínkou

Chcete vědět více?

Neváhejte a pošlete nám Váš strukturovaný životopis v českém jazyce.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 40 000 – 65 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Talentica s.r.o., Lucie Majerová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.