Vítej na palubě našeho rychlovlaků!

Si nadšenec železničního průmyslu nebo ti je srdci blízká vlaková doprava? Si zkušený/á SW Engineer/ka, který/á rozumí stnadartní TCP/IP komunikaci a integraci více systémů? Máš povědomí o CI/CD a jsi zastáncem psaní čistého kódu?

Přidej se k nám a tvou partou se stane agilní Evropský inženýrský tým. Tvými spoluhráči budou Java aplikace nové generace v našich vlacích a moderní přístupy jako je TDD a Microservices.

Rychlovlaky jsou plné informčních technologií - jsou prošpikované drátovými i bezdrátovími sítěmi komunikující skrze různé protokoly. Umožňují streamování videa, přenáší hlas nebo umožňují výměnu dat palubního portálu. Vyvýjíme úplně novou opensource linuxovou platformu - buď u toho s námi!

Co ti můžeme nabídnout?

* Práci v mezinárodním týmu kde najdeš skutečně profi kolegy na kterých je spoleh

* Stabilitu, silné zázemí, moderní nadčasový projekt ... ..a to nejsou prázdná slova

* 5 týdnů dovolené

* Flexibilní pracovní dobu

* Home office

* Víme, že čas s rodinou a přáteli je ten nejdůležitější a proto máme rádi work-life balance

* Firemní školka

* Stravenky

* Multisportka

* Budeš mít individuální rozpočet na benefity, které ti budou vyhovovat nejvíc (další dny dovolené, kredity na stravování, příspěvek na důchod/životní pojištění)

* Výborná dostupnost MHD

Tvá náplň práce

* Budeš spolupracovat s kolegy napříč celým decentralizovaným vývojovým týmem

* Desing nových SW modulů

* Nemine tě práce s Clean product code

* Vývoj automatických integračních testů

Co od tebe očekáváme?

* Zkušenosti s vývojem v Javě (pokud máš zkušenosti s front-endem v JavaScriptu nebo HTML máš obrovské +)

* Máš povědomí a rozumíš přístupem jako Microservices nebo TDD a psaní čistého kódu

* Pracoval/a si v prostředí kde byl aplikován SCRUM/KANBAN a není ti cizí automatizace CI/CD

* Znalosti v oblasti technologii jako Jira, Jenkins, Git

* Anglicky se dorozumíš alespoň na úrovni B1 a máš ČJ/SJ v malíčku

Jdeš s námi do toho? Neváhej a pošli své CV, rádi si s tebou řekneme více :-)

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 80 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Talentica s.r.o., Lucia Mikuľáková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.