Jo, JAVA programátory hledá každý, my ale nehledáme každého - my chceme člověka, který má přidanou hodnotu, který je technicky založený a chce se podílet na vývoji platformy, která má skutečně velmi pozitivní dopad na miliony lidí po celém světě. Toho, který chce vyvíjet produkt, který není abstraktní aplikací, toho, kdo bude vnímat technologii jako nástroj realizace myšlenek, spíš než dogma, kterému se musí podřizovat vyvíjený software. Hledáme zkušeného člověka, který se bude podílet na vývoji softwaru pro rychlovlaku. Náš vlak jede rychleji než Šinkansen nabo TGV - děláme úžasné věci a věřte, u toho chcete být :-)

Co Vás čeká?

* Vývoj čistého, rychlého a bezpečného kódu

* Podíl na designu kódu, myšlenek, které se budou realizovat

* Podíl na integraci již hotových modulů (jsou psané např v C++, C#)

* Komunikace napříč týmem a se zákazníkem

Co byste měl/a umět?

* Zkušenosti s vývojem v Java, ideálně 3+ let praxe

* Zkušenosti s CI/CD

* Agilní návyky - například Scrum, Kanban

* Dohovořit se anglickým jazykem

Na co se můžete těšit?

* Budete součástí precizní a světově uznávané vývojové kanceláře

* Spolupracovat budete se špičkami v oboru

* Nadstandardní dovolená, sickdays, volna k životním příležitostem a možnost "dokoupit" si z kafeterie další více než týden dovolené

* Ostatních benefitů tolik, že je ani nespočítáte :-)

* Tým, na který budete pyšný

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 – 90 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Talentica s.r.o., Jan Hubinský
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.