Kolegové vývojáři k sobě hledají schopného a učenlivého parťáka, který má silný background ve vývoji v jazyku C#, a má chuť čelit novým výzvám. Práce tě bude těšit – nečekají tě sáhodlouhé procesy schvalování, budeš si jezdit do zahraničí na teambuildingové akce a pár metrů od kanceláře můžeš využít i fitko se saunou. Že to zní neuvěřitelně? Proč se nepřesvědčit? :-)

Na co se můžeš těšit?

* odpovídající mzdové ohodnocení - nemáme strop, kvalitní lidi si rádi odměníme!

* sick days, home office - není důležité kolik hodin strávíš v kanceláři, ale výsledek :)

* remote office u moře, teambuildingové akce v zahraničí

* sauna a fitness přímo v prostorách moderních kanceláří a řada dalších libůstek

Jaká bude náplň práce?

* vývoj robustních aplikací pro platformu ve finančním sektoru

* údržba, správa a neustálé inovování technického zázemí

* testování vlastního produktu

* úzká spolupráce nejen s kolegy ze zahraničí

Co bys měl/a splňovat?

* předchozí komerční zkušenosti na pozici C# Developer

* zkušenosti v oblasti testování

* znalost anglického jazyka na úrovni čtení technické dokumentace a dorozumění se

Zaujala tě nabídka?

Skvělé! Pošli nám životopis a do 7 pracovních dnů se s tebou spojíme.

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 50 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, IT analytik, SW architekt, Programátor, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Talentica s.r.o., Kateřina Lim
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.