Doba se rychle mění a s ní se mění i naše automobily. Na větší bezpečnost ale i pohodlí při řízení se dbá čím dál tím více. Inovace jsou nutností, abychom byli úspěšní.

Proto hledáme kolegu, parťáka, mentora, který má zkušenost s vedením IT projektů a zajímá se o automotive oblast.

Jste to Vy? Napište nám a určitě se domluvíme :)

Na co se můžete těšit?

* zajímavou práci na vývoji sofistikovaných produktů

* jazykové a další odborné vzdělávání k nám neodmyslitelně patří

* možnost pořídit si každý rok nový vůz

* zkrácená a flexibilní pracovní doba, firemní akce

* týden dovolené navíc, sick days, Cafeterie, Multisport karta a řada dalších příspěvků

Jaká bude náplň Vaší práce?

* řízení projektů vývoje softwaru pro autonomní systémy řízení

* příprava návrhu SW řešení přes vývoj, testování až po finální implementaci

* výběr a vedení kolegů v týmu

* úzká spolupráce se zákazníkem

Co byste měl/a splňovat?

* zkušenost s vedením projektu v oblasti embedded, automotive, letectví nebo medical

* zkušenost / znalost programování C/C++

* komunikativní angličtina nebo němčina podmínkou

* leadership, dobré komunikační dovednosti a proaktivní přístup

Zaujala Vás nabídka?

Skvělé! Pošlete nám Váš životopis a do 7 pracovních dnů se s Vámi spojíme.

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 95 000 Kč / měsíc
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Bonusy/prémie, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, SW architekt, Project Manager, Programátor, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Talentica s.r.o., Kateřina Lim
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.