Hledám veselého a motivovaného člověka, kterého baví cestování a nadchne se pro skvělé zázemí společnosti působící na poli automatizace a řízení pro průmyslové technologie. Bude Vám poskytnuto veškeré potřebné zaškolení a pak už nebude nic bránit dalšímu kariérnímu postupu.

Jste akční typ, který je zapálený do elektra? Máte již nějaké zkušenosti s uváděním PLC systémů do provozu nebo jste čerstvě ukončil/a studium elektrotechnické školy? Tak o sobě dejte vědět!

Na co se můžete těšit?

*stabilní zázemí české společnosti působící ve všech koutech světa
*Automation Academy pro všechny kandidáty se zájmem o obor
*pomoc při relokaci (zajištění bydlení)
*motivující mzdové ohodnocení a široká škála zaměstnaneckých výhod (bonusy, prémie, stravenky, různé příspěvky, dovolená navíc, pružná pracovní doba, firemní akce jako karneval, Family Day aj.)

Jaká bude náplň Vaší práce?

*komunikace se zákazníkem ohledně specifikace jeho požadavků
*vývoj SW pro průmyslovou automatizaci u zajímavých a světoznámých klientů
*vytváření řídicích systémů a vizualizace
*uvádění PLC systémů do provozu

Co byste měl/a splňovat?

*SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektrotechniku či automatizaci
*praxe v oblasti PLC programování (pozice je vhodná i pro absolventy)
*alespoň mírně pokročilá angličtina nutností
*ochota cestovat do zahraničí i na delší cesty, zvládnete třeba 3 měsíce?

Zaujala Vás nabídka?

Skvělé! Pošlete nám Váš životopis a do 7 pracovních dnů se s Vámi spojíme.

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Zahraniční pracovní cesty, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Výroba a průmysl, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.