Ovládáte aplikovanou mechaniku a ve škole nebo v práci Vás bavily různé simulace? Pak neváhejte a napište nám! Máme pro Vás jedinečnou nabídku stát se členem prestižního týmu v mezinárodní automotive společnosti! Aktuálně hledáme kandidáty do Prahy, Plzně, Mladé Boleslavi, Liberce a Českých Budějovic!

Co Vám nabízíme:

- Budete pracovat se špičkovými technologiemi v týmu odborníků.

- Budete se moci rozvíjet v prostředí významné společnosti s perfektní kulturou.

- Čekají na Vás možnosti profesního vzdělávání i kariérního rozvoje.

- Samozřejmostí je 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, jazykové kurzy a pestrá škála dalších benefitů.

Jaká bude Vaše náplň práce:

- Pevnostní, tuhostní, teplotní, dynamické výpočty a crash simulace v rámci zákaznických projektů.

- Součástí Vaší práce bude i analýza výsledků a ověření jejich správnosti.

- Komunikace s kolegy z oddělení konstrukce a návrh optimalizačních modifikací pro konstrukci.

- Práce ve výpočtářských programech.

Co byste měl/a splňovat:

- VŠ/SŠ technického směru, analytické systematické myšlení.

- Zkušenosti s FEM nebo CFD výpočty (vítáme i absolventy!).

- Znalost anglického jazyka alespoň na komunikativní úrovni.

- Chuť se učit a nebát se nové pracovní výzvy.

Chcete vědět více?

Neváhejte a pošlete nám Váš strukturovaný životopis v českém jazyce.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Talentica s.r.o., Lucie Majerová