Máte hojné zkušenosti jako obchodník a elektronika Vám není cizí? Jste člověk s drivem a motivací pro akviziční činnost napříč celou republikou? Pak je pro Vás tato pozice jako stvořená! Pojďte prodávat zabezpečovací systémy pro společnost, která Vaši práci a výsledky dokáže ocenit.

Co vám můžeme nabídnout?

*Roční bonus až 45% k základní mzdě. To často nebývá.
*Stabilitu společnosti, která je světovou špičkou v zabezpečení objektů.
*Služební auto a notebook k soukromým účelům
*Nástup možný ihned

Co vás čeká?

*Aktivní vyhledávání potenciálních zákazníků v segmentu hotelnictví
*Přímá odpovědnost za obchodní výsledky
*Péče a rozvoj svěřených obchodních partnerů
*Předávání informací o produktových novinkách partnerským společnostem

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít?

*Praxe v obchodní činnosti a zkušenost s akvizicemi podmínkou
*Elektro vzdělání a výhodou zkušenost s prodejem elektronických systémů
*Profesionální vystupování, dynamickou osobnost a prezentační schopnosti
*Ochota cestovat po celé ČR a komunikativní AJ
*Zkušenost s hospitality businessem vítána

Zaujala Vás nabídka?

Skvělé! Pošlete nám Váš životopis a do 7 pracovních dnů se s Vámi spojíme.

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Prodej a obchod, Elektrotechnika a energetika, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Talentica s.r.o., Lenka Padrtová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.