Hledáte-li zajímavé uplatnění v konstrukci v automotive, jste technicky zdatní, tvořiví, a mluvíte aktivně anglicky nebo německy, pak hledáme právě Vás! Právě teď máte šanci stát se součástí špičkové společnosti, která v rámci dalšího rozšiřování a nových projektů hledá vhodné kandidáty na pozici CAD konstruktér!

Co Vám nabízíme:

- zázemí stabilní mezinárodní společnosti, která pracuje na vývoji pro největší světové automobilky
- jistotu zaměstnání a dalšího profesního růstu
- kreativní, zodpovědnou práci
- 5 týdnů dovolené a další firemní benefity
- možnost cestování

Jaká bude Vaše náplň práce:

- vývoj konstrukce komponent pro vozidla
- práce s 3D CAD konstrukčními systémy
- komunikace v rámci konstrukčního týmu
- účast na prestižních mezinárodních projektech
- komunikace se zákazníky

Co byste měl/a splňovat:

- SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenství
- zkušenosti v oblasti 3D konstruování
- zájem o oblast konstrukce vozidel
- znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní ú­rovni
- schopnost týmové spolupráce, kreativní přístup

Chcete vědět více?

Neváhejte a pošlete nám Váš strukturovaný životopis v českém jazyce.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
Mladá Boleslav
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Auto - moto, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.

Talentica s.r.o., Lucie Majerová