Talentica působí na trhu nenápadně, ale uvnitř je dynamická a neustále v pohybu. Již téměř 10 let pozvolna rosteme a z malé firmy v mém obýváku se stala top dodavatelem recruitingových služeb v České republice a na Slovensku. "Obývák" jsme si v kanceláří v Praze nechali a je to nejen místo, kde se náš tým potkává, ale také symbol ducha relativně nedávného startupu.

A jaká je vlastně Talentica a proč v ní pracovat? Talentica je o lidech, s lidmi a pro lidi. Talentica chce být první volbou pro technicky zaměřené odborníky při hledání práce a daří se jí to. Talentica je lean firma, pružně reagující na změny na trhu a pracující v tom nejmodernějším IT zázemí.

Co Ti nabízíme?

*Unikátní a často exkluzivní projekty od našich klientů, kdy každý z nich nese originální technické knowhow,
*Možnost vzdělání v zajímavém oboru a řízený profesní rozvoj,
*Příležitost něco nového tvořit - sice už nejsme startup, ale stále rosteme a proměńujeme se dle potřeb uvnitř i na trhu,
*Parádní a stabilní tým se smyslem pro humor a vysokým pracovním nasazením,
*Moderní pracovní prostředí v centru města,
*Super plat a benefity (např. flexibilní pracovní doba, homeoffice, dovolená navíc, stravenky)

Jaká bude Tvá náplň práce?

*Budeš spolupracovat na originálních projektech v rámci náboru technicky zaměřených odborníků,
*Budeš se podílet na hledání a realizaci nových řešení a netradičním přístupu pro nábor technických odborníků
*Dostaneš příležitost aktivně se podílet na růstu inovativní a progresivní firmy, za kterou mluví více její výsledky než silná slova na socialních sítích.

Co bys měl/a mít?

*VŠ/SŠ vzdělání,
*Motivaci pro práci v recruitmentu tj. s lidmi a pro lidi,
*Komunikativní angličtinu,
*Praxe na komunikativní či obchodně laděné pozici (nábor, prodej, nákup nebo zákaznický servis) je výhodou, nicméně pozice je vhodná i pro úspěšné a motivované čerstvé či skoro absolventy VŠ,
*Flexibilita je nutná - děje se tu toho opravdu hodně a změny jsou nedílnou součástí naší práce,
*Proaktivní přístup - je potřeba věci samostatně řešit,
*Smysl pro humor - je důležitou součastí naší náročné práce a bez toho by to opravdu nešlo:)
*Zodpovědný přístup k práci - je klíčový - dáváme velkou svobodu v realizaci jednotlivých projektů, kterou je potřeba proměnit ve výsledky.

PS: Na závěr k nabízenému platu - jde o rozmezí, ke kterému budete směřovat a dostanete se na něj po úspěšném zapracování u nás ve firmě, nejedná se tedy o nástupní plat, a to platí, jak pro lidi s praxí, tak pro absolventy. Práce u nás je komplexní a je potřeba se ji dobře naučit.

A co dál?

Zaujala Tě tato nabídka? Pak pošli prosím svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce. Nezapomeň připojit průvodní motivační dopis, ve kterém mi shrneš, proč Tě naše nabídka zaujala, v čem jsi právě Ty na tuto pozici nejlepší a proč máš o práci v Talentice zájem. Bližší informace o Talentice najdeš nejen na našich stránkách, ale i na naší firemní stránce na sociálních sítích - LinkedIn (www.linkedin.com/company/talentica-s-r-o-), Facebook (https://www.facebook.com/talentica.cz?fref=ts) a Twitter (@talenticacz).


Informace o pozici

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
Brno
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Children-friendly office, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Personalistika a HR, Prodej a obchod, Account Manager, HR konzultant, IT konzultant, Náborář, HR specialista, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Personální agentura

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.