Hledáte práci v zahraničí? Chcete získat zkušenosti ze zahraničí a pracovat na předních vývojových projektech? Pokud chcete být u tvoření budoucnosti elektro-automobilismu?
Pošlete mi svůj životopis!

Hledáme: HW vývojáře, Systémové inženýry pro bezpečnost, Test inženýry, SW vývojáře pro Embedded Systémy v C, či Application inženýry.

Co Vám můžeme nabídnout?

* Společnost pomůže při hledání bydlení, nabídne i své byty!

* Za svou práci dostanete nadprůměrné finanční ohodnocení.

* Pracovní smlouva na dobu neurčitou, životnost projektu je min. 5 let.

* Jedinečnou příležitost podílet se na vývoji budoucnosti a získání zahraniční zkušenosti.

* Těšit se také můžete na bonusy, prémie a stravné.

Co Vás čeká?

* Budete se podílet na vývoji elektrických automobilů

* HW Vývojář bude koordinovat vývoj firmwaru FPGA, mít odpovědnost za tvorbu popisů rozhraní HW-SW a HW-Mechanika.

* Systémový inženýr bude vytvářet technický bezpečnostní koncept pro nabíjecí systémy, spolupracovat a komunikovat se všemi odděleními vývoje.

* Test inženýr bude provádět testy pro stávající a budoucí elektroniku a výkonovou elektroniku, validovat změny pro vývojový tým.

* SW vývojář bude vyvíjet modelový SW a moduly kódu C pro řízení indukčního nabíjecího systému, implementovat SW skrz Matlab/Simulink/TargetLink a C, testovat vygenerovaný kód na PC či v SW testeru.

*Application inženýr bude analyzovat specifikace, konsolidovat požadavky zákazníka, definovat řešení a architekturu, vytvářet funkční elektrické či mechanické požadavků pro systém detekce kovů a vozidel.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

* Komunikativní angličtina

* Zkušenosti z obdobné pozice alespoň rok, avšak čerstvým absolventům dveře nezavíráme.

* Technické vzdělání SŠ/VŠ

* HW Vývojář potřebuje znalosti v oblasti zpracování signálů a analogově-digitální konverze, znalosti v oblasti návrhu a výroby obvodů, koordinace izolace a elektrické bezpečnosti, základní znalosti o vývoji, hardware a software FPGA.

* Systémový inženýr potřebuje mít několik let zkušeností jako bezpečnostní inženýr při vývoji systémů atd. v automobilovém průmyslu, odbornost v oblasti funkční bezpečnosti a další. podle ISO 26262 a IEC 61508, zkušenosti při vytváření technických bezpečnostních konceptů a při konstrukci požadavků, zkušenosti v oblasti systémové a softwarové architektury pro vestavěné systémy a plynulá němčina A angličtina

* Testinženýr potřebuje znalosti v CANoe a/nebo podobných nástrojích sběrnice dat CAN, znalosti v konstrukci obvodů a výkonové elektronice, znalosti v programování softwaru např. C, zkušenosti s výkonovou elektronikou, přeměnou energie a/nebo elektronickou mobilitou

* SW vývojář potřebuje velmi dobré znalosti C, taktéž dobré znalosti z oblasti Matlab/Simulink/Stateflow/Targetlink, velmi dobré znalosti UML, znalost vestavěných systémů a operačních systémů v reálném čase a elektroniky

*Application inženýr potřebuje schopnost systémového myšlení a strukturovaného přístupu, schopnost samostatně vyvíjet a zpracovávat komplexní technická řešení a otázky v rámci týmu, extrovertní a cílené komunikační dovednosti, stejně jako týmové a kompromisní dovednosti, porozumění elektrickým a vestavěným softwarovým systémům, zkušenosti v odvětví automobilového průmyslu a dopravy jsou výhodou, zkušenosti s či pochopení: nástrojů pro správu požadavků (DOORS), modelování zápisů (SysML / UML)

Zaujala Vás tato pozice a chcete jí chytit za pačesy?

Neváhejte a pošlete nám Váš strukturovaný životopis v AJ.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů. První kola pohovorů přes Skype, druhé u společnosti v Německu - cestovné se hradí.

Souhlasím se shromažďováním, zpracováním a uchováním svých osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů, za účelem poskytování služeb v oblasti náboru a prezentace údajů potenciálním zaměstnavatelům, společností Talentica s.r.o., se sídlem Revoluční 725/11, 110 00 Praha 1 – Staré Město, IČ 28983076, a společností Talentica s.r.o., se sídlem Zochova 5, 811 03, Bratislava I, IČ 50102559 (dále jen „Společnosti“). Dále souhlasím, aby Společnosti zpracovávaly mé osobní údaje pro statistické a marketingové účely. Tento souhlas je dobrovolný a platí až do jeho písemného odvolání na e-mailovou adresu.

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
Německo
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.