Výzva pro fanoušky implementace softwarových řešení a proklientského přístupu!
Nebojíte se zjistit, co chce klient, navrhnout řešení a uvést ho do praxe? Pak o Vás chceme vědět víc!

Na co se můžete těšit?

  • česká společnost s pohodovou atmosférou, moderní a neformální pracovní prostředí s relax zónou a fitness stezkou
  • viditelný význam Vaší práce - díky Vám bude interně vyvíjený software fungovat u našich klientů
  • benefity ve velkém stylu - individuální kariérní plán, zdravé stravování, pružná pracovní doba, mobil, notebook a auto i k osobnímu užití
  • akce, které Vás posunou - pravidelná setkání a diskuze z různých oborů s osobnostmi z celého světa

Co Vás čeká?

  • analýza požadavků a potřeb zákazníka + návrh technického řešení
  • implementace inovativního systému ERP pro firmy v Průmyslu 4.0 (instalace, parametrizace, školení uživatelů, migrace dat atd.)
  • automatizace a integrace systémů pomocí API
  • konzultantská činnost pro zákazníky

Co byste měl/a splňovat?

  • znáte prakticky příkazy v SQL (základy)
  • máte zkušenosti se skriptovacími jazyky
  • rádi komunikujete s lidmi a jste fanda proklientského přístupu
  • umíte se orientovat v podnikových procesech

Zní to dobře?

Neváhej a pošlete nám svůj strukturovaný životopis.
Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním svého životopisu a případných dalších osobních materiálů uděluji souhlas se shromažďováním, zpracováním a uchováním svých osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů, za účelem poskytování služeb v oblasti náboru a prezentace údajů potenciálním zaměstnavatelům, společností Talentica s.r.o., se sídlem Revoluční 725/11, 110 00 Praha 1 – Staré Město, IČ 28983076, a společností Talentica s.r.o., se sídlem Zochova 5, 811 03, Bratislava I, IČ 50102559 (dále jen „Společnosti“). Dále souhlasím, aby Společnosti zpracovávaly mé osobní údaje pro statistické a marketingové účely. Tento souhlas je dobrovolný a platí až do jeho písemného odvolání na info zavinac talentica.cz.

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.

Talentica s.r.o., Tereza Vejvodová
+420 774 880 430
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.