Chcete se uplatnit v mezinárodní farmaceutické firmě a podílet se na výzkumu, vývoji a výrobě celosvětově významných léčiv? Láká Vás možnost práce v prostředí s nejmodernějším vybavením a zkušenými kolegy? Pokud ano, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. V současné chvíli hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

LABORANT NA ODDĚLENÍ CHEMICKÉHO VÝZKUMU A VÝVOJE

Obecná charakteristika:

Vaší hlavní náplní práce bude příprava a měření vzorků práškovou rentgenovou difrakcí (XRPD) pro podporu výzkumu a výroby API v R&D a GMP režimu. Dále budete zaštiťovat další laborantskou podpůrnou činnost pro podporu výzkumných týmů, kdy se setkáte mimo jiné s prováděním organických syntéz dle zavedených postupů a přípravou chemických látek pro jejich další použití v rámci výzkumné činnosti.

Co Vás čeká:

  • Budete pracovat v týmu vynikajících chemiků, odborníků na organickou syntézu a pokročilé analytické metody, ochotných dělit se o své znalosti a zkušenosti.
  • Kompletní zaškolení na práci ve špičkově zařízené laboratoři vybavené moderními technologiemi.
  • Občasná práce o víkendu a v pozdních odpoledních hodinách v rámci měření výroby

Co od Vás očekáváme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání v oboru chemie.
  • Spolehlivost, pečlivost, přesnost a pracovitost.
  • Ochotu spolupracovat v týmu a učit se novým věcem.
  • Orientaci v anglickém textu (aktivní znalost není nutná).
  • Flexibilitu pro občasnou práci o víkendech.
  • Trestní bezúhonnost.

Co můžeme nabídnout my:

Zaměstnancům přinášíme zajímavou nabídku benefitů nad rámec jejich mzdy. Níže si můžete přečíst ty hlavní z nich. Za nejvýznamnější však v této oblasti považujeme ty charakteristiky Synthonu, které utváří pracovní prostředí a ovlivňují to, jak se u nás lidé cítí. Mezi ně patří moderní pracovní prostředí, špičkové vybavení, přátelská a podporující atmosféra a v neposlední řadě práce, která má skutečně smysl.

Další:

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek v případě přestěhování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Benefitní systém cafeteria
  • Sick days
  • Multisport karta
  • Sportovní a společenské aktivity
  • Příspěvek na stravování (jídelna přímo v areálu firmy)
  • Příspěvky v případě životních a pracovních výročí, svatby, narození dítěte
  • Firemní rekreační zařízení v Jeseníkách
  • Studené a teplé nápoje na pracovišti zdarma

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat a zašlete nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem.

Kdo jsme:

Jsme mezinárodní farmaceutickou společností a leaderem v oblasti humánních generických léčiv. Naše společnost byla založena v roce 1991, sídlo se nachází v Nijmegenu v Nizozemsku a pobočky máme v dalších sedmi zemích. V České republice se zaměřujeme především na výzkum, vývoj a výrobu léčivých farmaceutických substancí (API).

Naším posláním je zajištění finančně lépe dostupné zdravotní péče a snazšího přístupu k důležitým lékům prostřednictvím vysoce kvalitních generických přípravků zejména v terapeutických oblastech roztroušené sklerózy a onkologie.

Společnost
Synthon, s.r.o.
Adresa
Brněnská 597/32, Blansko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování
Zařazeno: Chemický průmysl, Věda a výzkum, Farmacie, Laborant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Synthon, s.r.o., Vendula Petýrková
00420727971593