Chcete se uplatnit v mezinárodní farmaceutické firmě a podílet se na výzkumu, vývoji a výrobě celosvětově významných léčiv? Láká Vás možnost práce v prostředí s nejmodernějším vybavením a zkušenými kolegy? Pokud ano, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. V současné chvíli hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

OPERÁTOR CHEMICKÉHO PROVOZU

Co budete dělat:

  • Podílet se na výrobě účinných léčivých substancí (API)
  • Obsluhovat moderní zařízení chemické výroby (odstředivky, sušárny, reaktory ad.)
  • Pracovat s řídicími systémy, ale i ručně manipulovat s materiálem a produkty
  • Vyplňovat provozní dokumentaci
  • Používat ochranné pomůcky při manipulaci s vysoce účinnými látkami
  • Pracovat v čistých a nehlučných prostorech
  • Pracovat v týmu s dalšími pěti kolegy a mistrem, v nepřetržitém provozu ve dvanáctihodinových směnách (2x denní, 2x noční, 4 dny volno)

Co zažijete:

  • Zodpovědnou a precizní práci, která má opravdu smysl a ke které se jen tak někdo nedostane
  • Důkladné zaučení zkušenými kolegy
  • Pochopíte zásady a procesy farmaceutické výroby, naučíte se pracovat v režimu správné výrobní praxe (GMP)

Potřebujeme, abyste:

  • Dokázali komplexně přemýšlet a chápat návaznosti procesů výroby
  • Měli technické myšlení, abyste rozuměli principům jednotlivých zařízení a výrobních kroků
  • Byli manuálně zruční, protože občas je potřeba něco zapojit, utáhnout…
  • Měli chuť se učit a poznávat nové věci – práce operátora není nikdy rutina
  • Dokázali pracovat v týmu a přistupovali s respektem ke zkušenějším kolegům, ale zároveň se nebáli zeptat a říct si o pomoc
  • Měli středoškolské vzdělání s maturitou, nejlépe technického směru
  • Byli trestně bezúhonní
  • Jedná se o fyzicky náročnou práci kvůli manipulaci s těžkými břemeny. Proto není tato práce bohužel vhodná pro ženy (Nařízení vlády č. 361/2007 Sb., Díl 4, § 29/5)

Nemusíte:

  • Už mít zkušenost s obdobnou prací – zaučíme Vás
  • Být chemik, který dokonale rozumí podstatě probíhajících syntéz

Co nabízíme:

Zaměstnancům přinášíme zajímavou nabídku benefitů nad rámec jejich mzdy. Níže si můžete přečíst ty hlavní z nich. Nejdůležitější je však pro nás to, jak se u nás lidé cítí a jak se jim v Synthonu pracuje. Proto u nás najdete moderní pracovní prostředí, špičkové vybavení, přátelská a podporující atmosféra a v neposlední řadě práce, která má skutečně smysl.

Další:

  • Zajímavé finanční ohodnocení: 25 000 – 30 000 Kč (nástup, dále postupný růst dle zkušeností), po zaškolení cca 33 000 Kč (včetně příplatků)
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění až 4 000 Kč měsíčně
  • Příspěvek na dojíždění až 2 400 Kč měsíčně
  • Příspěvek v případě přestěhování
  • Benefitní systém cafeteria
  • Multisport karta
  • Sick days
  • Sportovní a společenské aktivity
  • Příspěvek na stravování (jídelna přímo v areálu firmy)
  • Příspěvky v případě životních a pracovních výročí, svatby, narození dítěte
  • Firemní rekreační zařízení v Jeseníkách
  • Teplé a studené nápoje na pracovišti zdarma
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příjemný kolektiv zaměřený na týmovou spolupráci

Synthon je rostoucí špičková mezinárodní farmaceutická společnost, výrobce generických léčiv, zejména na oblast roztroušené sklerózy a onkologie. Společnost byla založena v roce 1991, sídlo se nachází v Nizozemsku a pobočky má v dalších sedmi zemích. Synthon zaměstnává kolem 1900 zaměstnanců, z nichž již 250 pracuje v České republice v oblasti výzkumu, vývoje a výroby aktivních farmaceutických substancí (API). Více informací naleznete na www.synthon.com.

Pokud Vás pozice zaujala, odpovězte, prosím, kliknutím na odpovědní ikonu. Těšíme se na Váš životopis a motivační dopis. Děkujeme.

Výběrové řízení probíhá dvoukolovou formou, nástup dohodu (předpokládaný nástup v průběhu léta 2020)

Společnost
Synthon, s.r.o.
Adresa
Brněnská 597/32, Blansko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Chemický průmysl, Výroba a průmysl, Farmacie, Chemik, Dělník, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Synthon, s.r.o., Petra Sedláková
+420 607 289 570