Chcete-li se uplatnit v mezinárodní farmaceutické firmě a podílet se na výzkumu, vývoji a výrobě celosvětově významných léčiv, neváhejte reagovat. V Blansku totiž aktuálně hledáme kolegu či kolegyni na pozici:

RESEARCHER - ANALYTICAL RESEARCH GROUP

Co Vás čeká:

V oddělení analytického výzkumu a vývoje budete aktivně přispívat k řešení projektů z oblasti přípravy léčivých látek. Za tímto účelem budete vyvíjet analytické metody, provádět měření a úzce spolupracovat s kolegy z ostatních oddělení a afilací. Čeká Vás práce v moderně vybavené laboratoři, kde budete využívat znalosti z oblasti analytické chemie.

Náplň práce:

  • vývoj analytických metod a měření vzorků pro podporu chemické syntézy a technologie
  • aktivní činnost v projektovém týmu
  • vyhledávání informací v odborné literatuře
  • psaní reportů v angličtině

Očekáváme od Vás:

  • VŠ chemického směru (analytická chemie)
  • komunikativnost a zaměření na týmovou spolupráci
  • spolehlivost, pečlivost, přesnost a samostatnost
  • velmi dobrou, především praktickou, znalost instrumentální i všeobecné analytické chemie se zaměřením na chromatografické metody
  • anglický jazyk na úrovni psaní dokumentů a e-mailové komunikace, pokročilejší znalost výhodou;
  • trestní bezúhonnost

Co Vám nabízíme:

Zaměstnancům přinášíme zajímavou nabídku benefitů nad rámec jejich mzdy. Níže si můžete přečíst ty hlavní z nich. Nejdůležitější je však pro nás to, jak se u nás lidé cítí a jak se jim v Synthonu pracuje. Proto u nás najdete moderní pracovní prostředí, špičkové vybavení, přátelskou a podporující atmosféru a v neposlední řadě práci, která má skutečně smysl.

Další:

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek v případě přestěhování
  • Benefitní systém cafeteria
  • Multisport karta
  • Sick days
  • Sportovní a společenské aktivity
  • Příspěvek na stravování (jídelna přímo v areálu firmy)
  • Příspěvky v případě životních a pracovních výročí, svatby, narození dítěte
  • Firemní rekreační zařízení v Jeseníkách
  • Teplé a studené nápoje na pracovišti zdarma
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příjemný kolektiv zaměřený na týmovou spolupráci

Synthon je rostoucí špičková mezinárodní farmaceutická společnost, výrobce generických léčiv, zejména na oblast roztroušené sklerózy a onkologie. Společnost byla založena v roce 1991, sídlo se nachází v Nizozemsku a pobočky má v dalších sedmi zemích. Synthon zaměstnává kolem 1900 zaměstnanců, z nichž již 250 pracuje v České republice v oblasti výzkumu, vývoje a výroby aktivních farmaceutických substancí (API). Více informací naleznete na www.synthon.com.

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, reagujte, prosím, pomocí odpovědní ikony. Zašlete nám svůj životopis opatřený fotografií a motivační dopis, děkujeme.

Společnost
Synthon, s.r.o.
Adresa
Brněnská 597/32, Blansko
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Chemický průmysl, Věda a výzkum, Farmacie, Chemik, Vědecko výzkumný pracovník, Pracovník výzkumu a vývoje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Synthon, s.r.o., Vendula Petýrková
00420727971593