Společnost SUEZ Využití zdrojů a.s. je společností na trhu v ČR, působící v rozvíjejícím se odvětví oběhového hospodářství s důrazem na trvale udržitelný rozvoj. Máme v této oblasti dlouholeté zkušenosti s českým i slovenským trhem a zázemí silné nadnárodní společnosti se sídlem ve Francii.
Společnost obsluhuje více než 10 000 zákazníků z průmyslové i municipální sféry. Poskytuje ekologické a bezpečné služby zpracování a využití odpadů pomocí vyspělých technologií. Využívá odpady jako zdroje pro budoucnost, a chrání tak omezené zdroje přírodní.
IT tým spravuje 400 koncových uživatelů v 30-ti provozech po celé ČR, provozuje vlastní datové centrum v kombinaci s cloudovými službami, především O365. Firemní procesy jsou podporovány informačními systémy SAP, CRM – MS Dynamics, WinyX, SharePoint a dalšími.

IT specialista/tka – koordinátor uživatelské podpory

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • koordinace uživatelské podpory (70% L2 support, 30% L1 support)

- organizace podpory koncových uživatelů
- řešení provozních problémů a incidentů s ICT prostředky
- komunikace s koncovými uživateli
- instalace HW (notebooky, pevné stanice, telefony)
- instalace SW (převážně z rodiny Microsoft)
- kontrola a správa oprávnění dle interních pravidel (Active Directory)
- inventarizace SW a HW prostředků

  • administrativní práce v rámci IT oddělení
  • spolupráce při tvorbě manuálů, metodických postupů a dokumentace k ICT
  • možnost zapojení do ICT projektů včetně mezinárodních

Jaké jsou naše požadavky?

  • minimálně SŠ případně VŠ vzdělání se zaměřením na informatiku, nebo 1 rok praxe v IT na obdobné pozici
  • dobrou orientaci v HW a SW (především z rodiny Microsoft)
  • ŘP sk. B

V jakých kompetencích byste měl/a vynikat?

  • efektivní komunikace
  • flexibilita
  • samostatnost
  • řešení problémů
  • aktivní přístup
  • spolehlivost

Co dále očekáváme?

  • analytické myšlení
  • zájem učit se a pracovat na sobě
  • zájem o problematiku, projektové řízení a procesní řízení

Co Vám můžeme nabídnout?

  • práci ve stabilní společnosti se zázemím silné nadnárodní společnosti
  • flexibilní pracovní dobu
  • férové jednání a zájem ze strany společnosti
  • možnost zapojit se do ICT projektů včetně mezinárodních
  • můžete se neustále vzdělávat a kariérně růst
  • místo výkonu práce Brno s občasným cestováním po ČR
  • širokou nabídku benefitů
  • mzdu v rozmezí 26 až 33 tisíc Kč hrubého/měsíc

V případě, že se Vám naše nabídka líbí a splňujete požadavky na tuto pozici, pošlete nám prosím Váš životopis a vyplňte jednoduchý dotazník. Ozveme se Vám.

Děkujeme za Váš zájem.

Společnost
SUEZ Využití zdrojů a.s.
Adresa
Drčkova 2798/7, Brno – Líšeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 26 000 – 33 000 Kč / měsíc
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Kafetérie, Sleva na firemní výrobky/služby, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Support IS, Pracovník help desku, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.