Společnost SUEZ Využití zdrojů a.s. je součást nadnárodní skupiny SUEZ , která poskytuje služby pro životní prostředí ve dvou základních oblastech: voda a odpady. SUEZ Využití zdrojů a.s. je přední společnost působící na českém trhu v oblasti odpadového hospodářství. Provozujeme moderní technologie na zpracování odpadů a poskytujeme komplexní služby v odpadovém hospodářství průmyslovým a municipálním zákazníkům. Důraz klademe na sociální a ekologické závazky udržitelného rozvoje.

Manipulant s výrobním odpadem -130Kč/h -Brno Slatina

ROZSAH PRÁCE 6-8 HODIN DENNĚ

Co Vám můžeme nabídnout?

  • jistota pravidelného výdělku
  • místo výkonu práce s dobrou dostupností MHD
  • nástup IHNED
  • Mzda : od 130 Kč/hod

-spolupráce na DPP, S OHLEDEM NA PO A BOZP NENÍ BRIGÁDA VHODNÁ PRO ŽENY

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • pracovní doba od pondělí do pátku - každý den
  • začátek pracovní doby v 6:00- rozsah práce na 8h denně
  • náplní práce je svoz odpadových nádob v rámci provozu společnosti, skladování kartonů, folíí atd.

Jaké jsou naše požadavky?

  • pracovitost, dochvilnost
  • nástup ihned

Místo výkonu : Brno - Slatina

Práce je vhodná i pro aktivní důchodce.

V případě Vašeho zájmu prosím pošlete reakci na tuto pracovní nabídku prostřednictvím odpovědního formuláře.

Děkujeme za Váš zájem.

Společnost
SUEZ Využití zdrojů a.s.
Adresa
Brno – Slatina
Plat
Plat: 130 Kč / hodina
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Služby, Výroba a průmysl, Dělník, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 18.2.2019 – 3.9.2020
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

SUEZ Využití zdrojů a.s., Klára Štouračová
725 515 499