Společnost SUEZ Využití zdrojů a.s. je součást nadnárodní skupiny SUEZ , která poskytuje služby pro životní prostředí ve dvou základních oblastech: voda a odpady. SUEZ Využití zdrojů a.s. je přední společnost působící na českém trhu v oblasti odpadového hospodářství. Provozujeme moderní technologie na zpracování odpadů a poskytujeme komplexní služby v odpadovém hospodářství průmyslovým a municipálním zákazníkům. Důraz klademe na sociální a ekologické závazky udržitelného rozvoje.

Každodenní úklid od 8,30- 15,00 v Českých Budějovicích

Brigáda na každý den od 8,30-15,00h. na DPP

Co Vám můžeme nabídnout?

  • stabilní, dlouhodobou brigádu ve firmě se zázemím silné nadnárodní společnosti
  • férovou firemní kulturu a osobní přístup k zaměstnancům
  • práci každý den od 8,30-15,00h
  • DPP ( neslučuje se s evidenci na ÚP)
  • mzda : 10 650Kč /měsíc
  • nástup možný ihned

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • úklid výrobních prostor, sociálek, šaten atd.

Jaké jsou naše požadavky?

  • preciznost,pracovitost
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost

V případě Vašeho zájmu prosím pošlete reakci na tuto pracovní nabídku prostřednictvím odpovědního formuláře.

Děkujeme za Váš zájem.

Práce je vhodná i pro aktivní důchodce a maminky na

Společnost
SUEZ Využití zdrojů a.s.
Adresa
České Budějovice
Plat
Plat: 10 000 – 10 650 Kč / jednorázově
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Služby, Výroba a průmysl, Uklízečka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 15.6.2018 – 30.12.2019
Zadavatel: Zaměstnavatel

SUEZ Využití zdrojů a.s., Klára Štouračová
725 515 499