Společnost SUEZ CZ a.s. je součást nadnárodní skupiny SUEZ , která poskytuje služby pro životní prostředí ve dvou základních oblastech: voda a odpady. Na odpady se díváme jako na zdroje pro budoucnost a alternativu ubývajících přírodních zdrojů. Spolu s vámi hledáme inovativní řešení, jak minimalizovat produkci odpadů, zejména těch nerecyklovatelných. Využíváme odpady a chráníme tak přírodní zdroje. Jsme partnerem pro průmyslové podniky, města a obce, pro sektor služeb, velké i malé firmy. Jsme aktivním hráčem v procesu změny a přechodu na oběhové hospodářství.
Prostřednictvím 5 vodárenských společností, v nichž působíme jako akcionář, poskytujeme vodohospodářské služby spojené se zásobováním pitnou vodou a odkanalizováním pro téměř 1,1 milionu obyvatel v České republice. Přinášíme jedinečné know-how v oblasti vodárenství jak pro konečné zákazníky – spotřebitele, tak pro potřeby průmyslových podniků.

SUEZ CZ a.s.
Jací jsme a co je pro nás důležité?Přečtěte si více o týmu, ve kterém budete pracovat

Obchodník/ice po telefonu Rapotín - vhodné i pro absolventy

Co vás čeká?

  • realizace obchodní činnosti převážně po telefonu
  • příprava smluv, nabídek a dalších dokumentů pro obchodní realizaci zakázek u malých klientů
  • příprava podkladů a informací pro osobní kontakt poradce pro ekologii s klientem
  • znovu oslovování malých klientů, kteří s námi dříve spolupracovali
  • zpětná vazba od malých nárazových klientů
  • odezva z konferencí, inzerce, odborných seminářů, dnů otevřených dveří
  • zadávání informací do SW, předávání informací odpovědným osobám obchodního úseku a fin. účtárny
  • evidence veškeré obchodní dokumentace
  • aktivní vyhledávání nových malých klientů - okrajově

Jaké jsou naše požadavky?

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • znalost práce se sadou Microsoft Office (dobrá znalost Excelu, Wordu a PowerPointu)
  • každý den budete komunikovat se zákazníky a kolegy, měla by Vás tedy bavit komunikace na různých úrovních
  • měl/a byste být týmový hráč schopný spolupracovat s kolegy v týmu
  • měl/a byste mít prozákaznický přístup
  • proaktivita je vlastnost, která by Vám neměla chybět - řešení operativních úkolů, co nejvíce samostatně od Vás budeme očekávat
  • měl/a byste být pečlivá, nespokojit se s průměrným výsledkem, vždy se snažit mít všechno precizně udělané
  • dále u Vás uvítáme vytrvalost, tah na branku a dobré zvládání zátěže
  • zkušenost na obdobné pozici bude výhodou
  • ŘP sk. B

Velikou výhodou bude, pokud budete mít zkušenost s prací v call centru.

Co vám můžeme nabídnout?

  • práci na plný úvazek v jednosměnném provozu
  • pracovní dobu od 7,00 hod. - volná odpoledne a víkendy
  • naučíte se něco nového - budete mít možnost se vypracovat až na pozici klasického obchodníka
  • jistotu dlouhodobého zaměstnání ve stabilní firmě
  • férovou firemní kulturu - budeme s Vámi jednat otevřeně a s respektem
  • budete mít prostor pro uplatnění týmového ducha
  • klademe důraz na bezpečnost a ochranu zdraví
  • k dispozici budete mít pracovní telefon
  • nástup od 1.1.2022

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 90,- Kč
  • kafeterie
  • zaměstnanecké slevy (volání Vodafone, bankovní služby, nákupy osobních vozidel značky Škoda, PHM,…)
  • zvýhodněné nákupy (například kancelářské a hygienické potřeby, osobní ochranné pracovní pomůcky značky CANIS,…)
  • věrnostní odměny
  • firemní soutěže
  • příspěvek na pojištění odpovědnosti a penzijní připojištění
  • a další

V případě, že se Vám naše nabídka líbí a splňujete požadavky na tuto pozici, pošlete nám prosím Váš životopis a vyplňte jednoduchý dotazník a my se Vám ozveme v nejbližších dnech nazpět.

Děkujeme.

O týmu

Jací jsme a co je pro nás důležité?

Navzájem se podporujeme, pomáháme si, jsme kamarádi a setkáváme se i po práci. Vážíme si upřímnosti, férovosti, milého a vstřícného přístupu a přesně někoho takového hledáme do našeho týmu.

Adresa
Na Střelnici 633, Rapotín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Prodej a obchod, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Obchodní asistent, Pracovník call centra, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.