Společnost SUEZ CZ a.s. je součást nadnárodní skupiny SUEZ , která poskytuje služby pro životní prostředí ve dvou základních oblastech: voda a odpady.

Úklid - po 16-té hodině, 4 hodiny denně, 100,- Kč/hod.

Nabídka brigády na 2-3 měsíce, pravidelně pondělí až pátek!

Co vás čeká?

Budete uklízet administrativní prostory - kanceláře, chodby, sociálky, schodiště.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

Měla byste být pečlivá, spolehlivá, komunikativní a mít pozitivní vztah k čistotě.

Výhodou bude, pokud budete mít pracovní zkušenosti s úklidem.

Co vám můžeme nabídnout?

  • spolupráci na dohodu (DPP)
  • 100,- Kč/hod.
  • nástup ihned
  • pracovní dobu od 16:00 (4 hodiny denně)
  • výplatu do 15.dne v měsíci na bankovní účet

Práce je vhodná i pro OZP.

V případě zájmu o pozici prosím odpovězte na inzerát, pošlete na sebe kontakt, ideálně přiložte také životopis a my se ozveme nazpět.

Děkujeme.

Společnost
SUEZ CZ a.s.
Adresa
Benešov
Plat
Plat: 100 Kč / hodina
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Uklízečka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 3.3.2021 – 31.5.2021
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.