Společnost SUEZ CZ a.s. je součást nadnárodní skupiny SUEZ , která poskytuje služby pro životní prostředí ve dvou základních oblastech: voda a odpady.

Řidič dodávky - sk. B - ranní směna, DPP, 152,- kč/hod.

Co vás čeká?

Budete svážet zbytky stravy od našich zákazníků z Olomouce - z jídelen, restaurací atd. Počítat také musíte s tím, že budete soudky se zbytky sám nakládat a poté vykládat na našem provoze v Olomouci.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

Podmínkou je řidičský průkaz skupiny B a fyzická zdatnost.

Vzhledem k tomu, že se jedná o práci na dohodu, měla by vám tato forma spolupráce vyhovovat.

Čistý rejstřík trestů je samozřejmě také nezbytným kritériem pro posouzení vhodnosti uchazeče.

Výhodou bude, pokud budete mít řidičský průkaz na náklaďák, tedy skupinu C a případně i E, profesní průkaz a kartu řidiče.

Co vám můžeme nabídnout?

  • brigádu na 300 hodin (DPP)
  • mzdu 152,- Kč/hod.
  • výplatu na bankovní účet vždy do 15. dne v měsíci
  • dbáme na ochranu zdraví a bezpečnost našich zaměstnanců
  • nástup ihned
  • místo výkonu práce: Olomouc

V případě zájmu o pozici a pokud splňujete požadavky, odpovězte prosím v dolní části inzerátu, vložte životopis a my se ozveme nazpět.

Děkujeme.

Společnost
SUEZ CZ a.s.
Adresa
Olomouc
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Služby, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Řidič
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.