Společnost SUEZ CZ a.s. je součást nadnárodní skupiny SUEZ , která poskytuje služby pro životní prostředí ve dvou základních oblastech: voda a odpady. Na odpady se díváme jako na zdroje pro budoucnost a alternativu ubývajících přírodních zdrojů. Spolu s vámi hledáme inovativní řešení, jak minimalizovat produkci odpadů, zejména těch nerecyklovatelných. Využíváme odpady a chráníme tak přírodní zdroje. Jsme partnerem pro průmyslové podniky, města a obce, pro sektor služeb, velké i malé firmy. Jsme aktivním hráčem v procesu změny a přechodu na oběhové hospodářství.
Prostřednictvím 5 vodárenských společností, v nichž působíme jako akcionář, poskytujeme vodohospodářské služby spojené se zásobováním pitnou vodou a odkanalizováním pro téměř 1,1 milionu obyvatel v České republice. Přinášíme jedinečné know-how v oblasti vodárenství jak pro konečné zákazníky – spotřebitele, tak pro potřeby průmyslových podniků.

Správce/správkyně provozu (vedoucí provozní jednotky)

Co Vám můžeme nabídnout?

  • stabilní práci ve firmě se zázemím silné nadnárodní společnosti
  • férovou firemní kulturu a osobní přístup k zaměstnancům
  • různorodou a dynamickou práci
  • prostor pro uplatnění týmového ducha
  • možnost seberealizace a dalšího odborného i osobního růstu
  • důraz na bezpečnost a ochranu zdraví
  • k dispozici telefon, notebook a automobil i k soukromým účelům
  • nástup možný od září 2020

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • jedná se o klíčovou pracovní pozici, vyžadující značnou míru samostatnosti, proaktivního přístupu, orientace na výsledek
  • budete vést a řídit provoz společnosti SUEZ CZ a.s., realizující aktivity v oblasti svozu, zpracování, recyklace a odstraňování odpadů
  • budete mít zodpovědnost za kompletní řízení, organizaci a plánování veškerých provozních činností
  • budete řídit lidské zdroje v rámci provozu (spolupráce při výběru zaměstnanců, organizace práce, motivace, hodnocení, odměňování)
  • budete zodpovídat za dodržování nákladové strany rozpočtu provozu
  • budete v provozních záležitostech jednat se zástupci firemních zákazníků, měst a obcí a se zástupci orgánů veřejné správy
  • budete předkládat informace nadřízeným – reporting, porady
  • budete úzce spolupracovat s obchodním oddělením

Jaké jsou naše požadavky?

  • min. SŠ (technické zaměření výhodou)
  • zkušenosti na stejné nebo obdobné pozici alespoň 2 roky
  • výhodou znalosti a přehled o technice a technologiích v oblasti zpracování odpadů
  • zkušenosti s vedením pracovního kolektivu (cca 20 a více podřízených)
  • povědomí o ekonomice provozu, chápání souvislostí a důsledků, schopnost vyhodnocovat výsledky a přijímat opatření k jejich zlepšení
  • výhodou znalost legislativy a problematiky v oblasti nakládání s odpady
  • dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • schopnost plánovat, organizovat a kontrolovat práci
  • efektivní komunikace, spolupráce
  • aktivní přístup, výkonnost, zvládání zátěže, samostatnost, flexibilita
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Další informace o pozici:

  • práce na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouva)
  • pracovní úvazek: 40 hodin/týden, pružná pracovní doba
  • benefity: 4 týdny dovolené + 1 týden placeného volna navíc, stravenky v hodnotě 90,- Kč, kafetérie, příspěvek na pojištění odpovědnosti, penzijní připojištění, slevy na vozidla značky Škoda, Hyundai, kancelářské a hygienické potřeby, PHM, Multisport karta, firemní akce, firemní soutěže a další
  • místo výkonu práce: Boskovice

V případě Vašeho zájmu prosím pošlete reakci prostřednictvím odpovědního formuláře, přiložte strukturovaný životopis a motivační dopis a poté můžete očekávat kontakt z naší strany.

Přiložený životopis a motivační dopis jsou základní kritéria pro přijetí žádosti o zaměstnání.

Děkujeme za Váš zájem.

Společnost
SUEZ CZ a.s.
Adresa
Boskovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Možnost občasné práce z domova, Příspěvek na vzdělání, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Manažerský motivační program, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Služby, Vrcholový management, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Ředitel/manažer logistiky, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel