Přišel čas na změnu zaměstnání? Velký korporát už Tě omrzel a neziskový sektor není pro Tebe úplně to pravé ořechové?

Vydej se zlatou střední cestou.

Jako Studio Moderna Ti nabídneme stabilní pracovní zázemí, opravdu skvělý kolektiv a to i napříč odděleními. Pyšníme se také naši širokou škálou značek jakou jsou: Dormeo, Delimano, Rovus, Top Shop, Club 5* a další.

Rádi dáváme šanci juniorům, ale prostor máme i pro zkušené manažery. Hledáme nové kolegy na pozice do Back Office, Call Centra a Retailu.

Junior Area Visual Merchandiser & Retail Mktg. Coordinator

Nabízíme možnost stát se členem Retail týmu, který má vášeň pro dosahování stanovených cílů, chce podporovat prodejny jak ze strany prodejů, tak ke spokojenosti zaměstnanců. Máš možnost stát se ambasadorem zavedené omnichannel společnosti. Budete dohlížet na standardy na prodejnách v celé ČR a starat se o dosažení potřebné úrovně. Čeká tě marketingová spolupráce mezi odděleními uvnitř firmy a komunikace se strategickými partnery obchodů. Přivítáme nové a kreativní nápady, jak zaujmout návštěvníky, protože visual merchandising a marketing tvoří první dojem a první linii komunikace s potenciálním zákazníkem.

Koho hledáme?

Máš vrozený cit pro estetiku? Umíš barvy rozvrhnout tak, aby celá kompozice lahodila oku? Víš, jak na první pohled nalákat zákazníka, jak vizuálně, tak marketingově? Pokud ANO, tak je tato práce přímo pro Tebe.

Náplň práce:

  • Na pravidelné bázi kontrolovat standardy visual merchandising na prodejnách
  • Implementace kampaní a reportování
  • Zaškolování nováčků ve VM
  • Sjednotit VM s aktuální nabídkou produktů
  • Spolupráce s marketingovým oddělením na tvorbě kampaní
  • Koordinace s demand plan oddělením na zásobování prodejen
  • Komunikace se strategickými partnery ohledně kampaní
  • Aktivní zapojení se do retail projektů

Bez čeho se neobejdeš:

  • Ideálně 1 rok zkušenost s VM nebo Retail Marketingem
  • Máš výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Baví tě komunikovat s lidmi, pomáhat jim, hledat řešení a dotahovat věci do konce
  • Jsi přátelský/á, ale na druhou stranu z tebe vyzařuje přirozená autorita
  • Zvládání stresu je pro tebe hračka
  • Máš týmového ducha a víš, že v práci ve skupině je síla
  • Jsi energická osobnost, rád/a se učíš novým věcem a rád/a vytváříš nové projekty
  • Práci na PC zvládáš na více než uživatelské úrovni (MS Outlook, Excel, atd…)
  • Angličtina formou písemné komunikace (reportování do zahraničí)
  • Řidičský průkaz sk. B

Benefity, které Tě neminou:

  • Uvítací balíček
  • Narozeninový balíček
  • U nás si na počet dní Home Office nehrajeme, můžeš z domu pracovat klidně pondělky i pátky bez omezení
  • Stravenky v hodnotě 150Kč od prvního odpracovaného dne
  • Finanční odměna za doporučení nového kolegy
  • Multisport kartu i pro tvého známého
  • 20 dní dovolené + 5 dní mimořádného volna
  • Slevy na produkty (Dormeo, Delimano, Rovus ...)
  • Kurzy angličtiny na pracovišti i během Tvé pracovní doby
  • Přátelský, mladý a vtipný Retail tým

Společnost
Studio Moderna s.r.o.
Adresa
U nákladového nádraží 3146/6, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Analytik prodeje, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Studio Moderna s.r.o., Eliška Sapíková