Studio Moderna s.r.o. je mezinárodní multi channel společnost působící ve 21 zemích Evropy. Byla založena v roce 1992 ve Slovinsku a v ČR působí od roku 2000. V jejím portfoliu najdete značky jako Dormeo, Delimano, Top Shop, LiveActive a mnohé další.

Hledáme kandidáta na pozici:

Brand Manager

Pracovní náplň:

• Navrhovat, implementovat a monitorovat značky / produkty Dormeo, Delimano a další dle marketingového plánu k dosažení prodeje a ziskového cíle pro přidělené značky / produkty
• Shromažďovat a analyzovat údaje o trhu, reagovat na změny a potenciál konkurentů.
• Připravit a realizovat roční marketingový akční plán.
• Rozvíjet a prezentovat kreativní nápady pro marketingové akce.
• Plánovat výdaje a kontrola rozpočtu pro vývoj nových produktů a propagačních akcí.
• Analyzovat každodenní výsledky a interpretovat trendy, být schopen řešit problémy, reagovat rychle a dělat správná rozhodnutí .
• Spolupráce a informování všech prodejních kanálů.

Nabízíme:

• Práci ve stabilní a prosperující mezinárodní společnosti společnosti
• Motivující mzdové ohodnocení
• Možnost profesního růstu
• Spolupracující tým kolegů
• Firemní benefity - stravenky, sick days, fitness zdarma, zaměstnanecké slevy na produkty

Požadujeme:

• VŠ vzdělání v oblasti marketingu či ekonomie
• Znalost práce na PC (MS Office – Excel, Word, Outlook, PowerPoint)
• Dobrá znalost českého a anglického jazyka slovem i písmem
• Důslednost, flexibilita, samostatnost, sebe-motivace
• Schopnost koordinace projektů
• Dobré komunikační schopnosti

Společnost
Studio Moderna s.r.o.
Adresa
U nákladového nádraží 3153/8, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickday
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Brand manager, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Product Manager, Project Manager, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel