Středisko společných činností AV ČR, veřejná výzkumná instituce,

vyhlašuje pro Divizi informačních technologií výběrové řízení na pozici:

Konzultant IT – manažerský informační systém

I pro absolventy, studenty

Hledáme nového kolegu do týmu Odboru informačních systémů, který bude poskytovat podporu koncovým uživatelům manažerského informačního systému Verso, bude jednat s dodavateli, spolupracovat při implementaci nových funkcionalit a přípravě školení pro koncové uživatele.

Co bude vaším úkolem:

  • administrace manažerského informačního systému Verso (dále jen IS) a podpora jeho uživatelů
  • spolupráce s koncovými uživateli IS, analýza jejich požadavků, navrhování vhodných řešení
  • spolupráce s dodavateli IS (běžný provoz i rozvoj a testování)
  • organizace a realizace školení
  • zpracování dokumentace, tvorba manuálů
  • metodická podpora uživatelů při práci s ekonomickým IS

Co očekáváme:

  • VŠ/SŠ vzdělání, oblast ekonomie / IT výhodou
  • dobré komunikační, organizační a prezentační dovednosti
  • schopnost pracovat v týmu
  • pokročilou znalost MS Office
  • kladný vztah k výpočetní technice

Nabízíme:

  • pružnou pracovní dobu
  • pondělí a pátek v režimu Práce z domova
  • karta Multisport, stravenková karta
  • pracoviště na Praze 1 s výbornou dostupností
  • zaměstnání na plný úvazek
  • pracovní smlouvu na 1 rok s možností prodloužení
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • zaměstnanecké benefity

Termín nástupu dle dohody, nejlépe 1. 11. 2022.

Společnost
Středisko společných činností AV ČR, v.v.i.
Adresa
Národní 1009/3, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT konzultant, Finanční účetní, Konzultant, Finanční specialista, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.