Středisko společných činností AV ČR, veřejná výzkumná instituce, Divize Nakladatelství Academia vypisuje výběrové řízení na pozici:

TISKOVÝ PRODUKČNÍ

(zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou)

Co bude Vaším úkolem:

  • Zadávání grafických návrhů obálek a knižních bloků do DTP
  • Kontrola grafických podkladů, zadávání zakázek do DTP studia
  • Kontrola zalomených textů a jejich typografická korektura
  • Zajištění, kontrola a archivace kompletních tiskových dat
  • Kontrola elektronických plotrů, příp. náhledy tisku
  • Komunikace s tiskárnami, grafiky, autory, redakcí a PR oddělením
  • Zpracování a archivace grafických licenčních smluv
  • Vyhledávání nových trendů v oblasti designu knižních publikací
  • Zpracování podkladů určených k reprodukci
  • Příprava reklamních materiálů

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání odpovídající vykonávání pozice technický redaktor v nakladatelství
  • Praxe v knižním vydavatelství min. 1 rok
  • Zkušenosti v polygrafii, s technologickými postupy v předtiskové a tiskové přípravě vydávání knih (grafické práce, sazba, tisk)
  • Standartní uživatelská znalost MS OFFICE
  • Znalost Photoshopu, Indesignu či Illustratoru výhodou
  • Výborné komunikační, organizační a vyjednávací schopnosti
  • Iniciativa, zodpovědnost
  • Aktivní a samostatný přístup k řešení úkolů
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Pečlivost a systematičnost, schopnost uplatňovat nová řešení v praxi
  • Všeobecný přehled, výtvarné cítění, pečlivost
  • Znalost českého jazyka slovem i písmem na vynikající úrovni
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou

Co nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na plný úvazek na dobu určitou - zástup za mateřskou dovolenou
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost umístění dítěte v předškolním zařízení
  • Možnost profesního růstu a osobního rozvoje, jazykové i odborné vzdělávání
  • Zaměstnanecké benefity

Zašlete nám prosím životopis a stručný motivační dopis dopis v českém jazyce.

Společnost
Středisko společných činností AV ČR, v.v.i.
Adresa
Vodičkova 792/40, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Výroba a průmysl, Grafik, Designer, Produkční, Vedoucí výroby, Editor, Supervizor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel