Středisko společných činností AV ČR, veřejná výzkumná instituce,

vypisuje výběrové řízení na pozici:

CHŮVA V DĚTSKÉ SKUPINĚ AKADEMIE VĚD ČR

Co bude Vaším úkolem:

  • Péče o děti v dětské skupině ve věku od 1 roku do zahájení povinné školní docházky
  • Aktivní plánování obsahu dne a odpovědnost za plán výchovy a péče
  • Komunikace a spolupráce s rodiči dětí
  • Odpovědnost za dodržování pravidel v dětské skupině, odpovědnost za bezpečnost a zdraví dětí (poskytnutí první pomoc)
  • Administrativní činností spojené s docházkou dětí

Co očekáváme:

  • Pedagogické vzdělání se zaměřením na předškolní a mimoškolní pedagogiku nebo akreditovaný kurz na pozici chůvy ukončený certifikátem, případně vzdělání zdravotní sestra /bratr
  • Zdravotní, občanská a morální bezúhonnost
  • Praxe v jeslích nebo mateřské škole velkou výhodou
  • Zdravotní způsobilost
  • Ukončené min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Spolehlivost a schopnost pracovat v týmu
  • Aktivní přístup

Co nabízíme:

  • Pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení
  • Pracovní úvazek 40 hod/týdně
  • Rodinné prostředí malého kolektivu
  • Zajímavá práce v netradičním typu předškolního zařízení
  • Možnost profesního růstu a osobního rozvoje, jazykové i odborné vzdělávání
  • Zaměstnanecké výhody

Nástup 1. 4. 2020, případně dle dohody.

Zašlete nám prosím stručný životopis v češtině.

Společnost
Středisko společných činností AV ČR, v.v.i.
Adresa
Pod vodárenskou věží 1143/4, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Služby, Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče, Specialista pro rozvoj a vzdělávání, Ošetřovatel, Speciální pedagog, Učitel mateřské školy, Vychovatel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.