Odbor projektů rozvoje lidských zdrojů hledá do svého týmu pracovníka na pozici projektový manažer/ka:

PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA - ZÁSTUP ZA MATEŘSKOU A RODIČOVSKOU DOVOLENOU

Co bude Vaším úkolem:

• realizace popularizačních a vzdělávacích akcí na podporu vědy a výzkumu

• organizace vědeckého veletrhu

• aktivní vyhledávání nových partnerů a vystavovatelů na vědecký veletrh

• zajištění a udržení kontaktu s aktuálními partnery

• aktivní propagace a prezentace projektů u partnerů i na konferencích

• psaní textů na web, tištěných materiálů a PR článků

• příprava tištěných propagačních materiálů a předmětů

• aktivní spolupráce a komunikace se subjekty základního i aplikovaného výzkumu

• administrace projektů a příprava průběžných i závěrečných zpráv

• psaní nových projektových žádostí do vyhlášených výzev z fondů EU

Co od Vás očekáváme a čím nás potěšíte?

• VŠ

• velmi dobré komunikační a přesvědčovací schopnosti

• aktivní anglický jazyk slovem i písmem

• vynikající organizační schopnosti

• zkušenosti se psaním obchodních a reklamních textů

• velmi dobrou znalost českého jazyka (korektura a editace článků)

• spolehlivost, samostatnost a ochotu naučit se novým věcem

• velmi dobrá znalost práce na PC MS Office

• bude Vás bavit komunikace s partnery

• tvůrčí a kreativní přístup

• zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost

• kultivovaný psaný i mluvený projev

• schopnost týmové práce

• časová flexibilita (služební cesty)

• svojí práci milujeme a mezi sebe chceme kolegy, kteří budou smýšlet stejně jako my

Nabízíme:

• budete součástí týmu, který realizuje zajímavé projekty

• sídlíme v unikátních prostorách přímo v centru Prahy.

• naše kanceláře poskytují veškerý komfort pro nás a naše klienty.

• příležitost k seberealizaci při zodpovědné a zajímavé tvůrčí práci

• benefity – stravenky, pružná pracovní doba, jazykové a odborné vzdělávání.

Záleží nám na tom, abychom se v práci cítili dobře

Pracovní poměr se uzavírá na dobu určitou – zástup za mateřskou dovolenou.

Zašlete nám životopis a stručný motivační dopis v češtině do 18.9.2019.

Společnost
Středisko společných činností AV ČR, v.v.i.
Adresa
Vodičkova 792/40, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Média, reklama a PR, Věda a výzkum, Asistent v médiích, reklamě, PR, Specialista PR, Produkční, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel