"Úspěch se skládá z mnohých částí, staňte se jednou z nich...."

Staňte se součástí naší společnosti směřující na první příčku v evropském stavebním průmyslu. STRABAG SE je jedním z předních evropských koncernů v oblasti staveb a stavebních technologií. Se svými 71 000 zaměstnanci je zastoupený ve více než 30 zemích po celém světě.

Stavbyvedoucí (Žilina)

Náplň práce:

*Samostatně, odborně, zodpovědně, hospodárně řídit stavbu
*Zastupovat společnost vůči investorovi, projektantovi, veřejnoprávním orgánům a vůči dodavatelům
*Řídit a koordinovat vlastní pracovníky i kapacity zesmluvněných dodavatelů

Očekávané znalosti a dovednosti:

*SŠ / VŠ vzdělání v oboru pozemního stavitelství
*Pokročilá znalost Microsoft Office a Microsoft Project
*Řidičský průkaz sk. B
*Vysoká časová flexibilita
*Manažerské schopnosti a zkušenosti
*Znalost NJ / AJ výhodou

Nabízíme:

*Zázemí stabilní a silné nadnárodní společnosti
*Odpovídající platové ohodnocení
*Možnost seberealizace a další profesní rozvoj
*Týden dovolené navíc

Společnost
Strabag a.s.
Adresa
Žilina
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Stavebnictví a reality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel