Jsme dynamicky se rozvíjející velkoobchod květin a floristických doplňků s dlouholetou tradicí a pevnou pozicí na našem trhu. Víme, že sebeuspokojení je začátkem stagnace a proto neustále hledáme cesty, jak se nadále rozvíjet. Hledáme tedy nového kolegu, který nám s tímto rozvojem pomůže. Jste to právě vy?

Manažer velkoobchodu a B2B prodeje

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • Dobré komunikační a manažerské schopnosti
  • Praxe na vedoucí pozici manažer Hypermarketu, manažer B2B velkoobchodu podmínkou
  • Orientace na zákazníka
  • Znalost sortimentu floristických doplňků a ošetření řezaných rostlin výhodou, nikoliv podmínkou
  • Zkušenost s řízením kolektivu
  • Samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu, vysoké pracovní tempo
  • ŘP sk. B
  • Analytické myšlení

Nabízíme

  • zázemí silné společnosti
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • důkladné zaškolení
  • moderní pracovní prostředí
  • příspěvek na stravování
  • mobilní telefon
  • notebook
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zaměstnanecká sleva na veškerý sortiment
  • služební automobil

Náplň práce

  • vedení, řízení a kontrola zaměstnanců B2B Hypermarketu, velkoobchodu + přímého prodeje obchodníkům
  • koordinace jednotlivých pracovních skupin s důrazem na efektivitu
  • kontrola množství a kvality zboží při příjmu a expedici
  • komunikace s obchodním oddělením a managmentem společnosti
  • optimalizace procesů
  • příprava a realizace inventur
  • práce ve dvousměnném provozu včetně střídajících se víkendových směn
  • výběr nových zaměstnanců v případě potřeby
  • reporting finanční + obchodní
  • zodpovědnost za obchodní výsledky a za náklady filiálky Brno

Společnost
STORGE s.r.o.
Adresa
Pěstitelská 162/11, Brno – Dolní Heršpice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 50 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

STORGE s.r.o., Danuše Langová