Stora Enso je globální společnost zaměřující se na udržitelná a inovativní řešení založená na obnovitelných zdrojích a na principech co nejmenší uhlíkové stopy. Naše produkty představují ekologickou a zodpovědnou alternativu k produktům, které jsou vyráběny z fosilních materiálů. Naší vizí je tyto produkty časem úplně nahradit.

Více na: www.storaenso.com/ostrava

.NET / BizTalk Specialist

Kdo jsme

Jsme DevOps parta, která věří v agilní a lean postupy ve vývoji software a řídí se jimi. V práci preferujeme těsnou spolupráci s byznysem, decentralizované rozhodování a zaměřujeme se na rychlé dodání obchodních přínosů. Abychom byli schopni uspokojit požadavky plynoucí ze zavádění inovací do našich výrobních závodů, máme nyní otevřené pozice pro seniory i juniory pro vývojářské centrum v Ostravě.

Koho hledáme

Těšíme se na nového člena našich Scrum týmů, který se chce podílet na vývoji našeho vlastního ERP systému - WPS. Je docela jedno, jestli jsi holka nebo kluk, protože to, co rozhoduje, je tvoje motivace, chuť pracovat a vyvíjet (se). Své místo u nás najde člověk, který je schopný se orientovat alespoň v jedné z následujících disciplín: vývoj, databáze, integrace nebo QA testování.

Co budeš mít na starost?

Budeš aktivně spolupracovat na implementaci požadavků nových i stávajících projektů. Vývoj a testování bude tvým denním chlebem stejně jako další části týmové práce. Chceme, aby se všichni členové našich Scrum týmů rozvíjeli jak v rámci své specializace, tak i v základech příbuzných disciplín. Proto je třeba, aby ses chtěl učit a dělalo ti to radost. Velkou část tvé každodenní práce zabere také zpětná vazba – naučíš se, jak ji efektivně dávat, ale také přijímat.

Co pro tebe bude velkou výhodou?

Člověk s otevřenou hlavou a povědomím o způsobu práce v agilním týmu je u nás vždy vítaný. Stejně tak se u nás neztratíš, pokud máš už nějaké zkušenost s vývojem v .NETu. Pokud to vše zabalíš do hávu týmového ducha, tak jsi náš člověk.

Které kompetence u nás posílíš?

 • Zkušenost s vývojem MS.NET nebo s vývojem testů
 • Microsoft BizTalk (zaškolíme)
 • SQL + ORACLE (předchozí zkušenost s Oracle není nutnost)
 • Schopnost plánovat si práci tak, abys dodržoval termíny a zůstal při tom v pohodě
 • Ochotu naslouchat svým kolegům a touhu se rozvíjet
 • Základní komunikační dovednosti v angličtině (specifikace v angličtině)
 • Získáš velké plus pokud přijdeš se znalostí návrhových vzorů, Angular JS framework, GIT, nástrojů pro continuous integration and delivery, automatizace testování

Co ti za to nabídneme my?

 • Benefity (5 týdnů dovolené, pravidelné firemní snídaně a další akce, penzijní pojištění, cafeterie, jazykové a odborné vzdělávání a další)
 • Kafe a čaj kdykoliv na ně dostaneš chuť
 • Přátelský kolektiv, který si navzájem pomáhá
 • Zkušenost se skutečně příjemnou atmosférou ve firmě se severskou kulturou
 • Šanci cestovat do zahraničí (je fajn, když se naše mezinárodní týmy čas od času potkají tváří v tvář)
 • Kancelář v centru Ostravy společně s dalšími více jak 200 IT profesionály

Informace o pozici

Společnost
Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.
Adresa
28. října 3348/65, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o., Petra Short
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.