Pro úspěšnou společnost produkující počítačové hry, dlouhodobě etablovanou na českém trhu, hledáme komunikativní a nápaditou osobnost na pozici

PR MANAGER - komunikace i kreativita - PC hry


Co má pozice na starosti?

Pozice je součástí českého produkčního týmu a profesně je podřízena manažerovi v zahraničí.

Váš okamžik přichází ve chvíli, kdy je oznámeno vydání nového titulu a připravena linie příběhu a grafika. Vašimi zdroji budou kolegové vývojáři v zahraničí.

A právě na tenhle okamžik čekají netrpěliví fanoušci, kterým je třeba začít informace servírovat po správně odměřených dávkách a udržovat jejich zájem až do finále, kterým je vydání titulu. Je nutné s nimi komunikovat na všech kanálech. A ani pak vaše práce nekončí.

Na zprávy od Vás čeká ale i odborná veřejnost, se kterou budete komunikovat formou tiskových zpráv, potkáte se s nimi na výstavách, konferencích, veletrzích nebo eventech.

Abyste mohli přesně zacílit, musíte si umět určit cíl a vyhodnotit výchozí pozici. Bez trochy analytiky se tedy neobejdete

Co Vám v této práci pomůže?

Lépe naskočíte a rozjedete v této práci pomůže?se, když jste načerpali teorii a praxi v PR a marketingu, bez toho to nepůjde.

Rozjezd bude určitě hladší se zkušenostmi z obdobné pozice v oblasti filmového nebo hudebního průmyslu.

Rozhodně se neobejdete bez výborné angličtiny, kterou denně použijete v mluvené i psané formě, a plus je, pokud i v angličtině umíte dobře pracovat se slovy.

I s češtinou je nutné si umět pohrát jak ve vztahu k odborníkům a novinářům, tak fanouškům a nadšencům. A to všemi možnými formami na různých platformách (Twitch, Youtube, Discord, Steam, Reddit, FB aj.).

A když přidáte špetku editačních dovedností (Photoshop, Premiere aj.), jste náš člověk!

Na co se můžete těšit?

Rádi Vás přivítáme v kreativním a sehraném týmu při práci v atraktivním prostředí PC her.

Pracovité srdcaře rádi dobře odměníme a umožníme jim další profesní i osobnostní rozvoj, výměnu zkušeností se zahraničními kolegy.

Příjemné a pohodové pracovní prostředí bereme jako samozřejmost.


Informace o pozici

Společnost
STIMUL, personální poradenství
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Čeština (Výborná)
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Kultura, umění a tvůrčí práce, Brand manager, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Marketingová komunikace, Specialista marketingu, Specialista PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

STIMUL, personální poradenství, Hana Škvorová