Pro společnost se stabilním postavením na trhu působící v oblasti velké kolové techniky hledáme zkušeného kandidáta nebo kandidátku na pozici

KEY ACCOUNT MANAGER pro region Čechy

Náplň práce
Na této pozici budete úzce spolupracovat s vedoucím prodeje a oddělením rozvoje obchodu. Vaším úkolem bude udržování a rozvoj vztahů se stálými zákazníky v regionu Čech.

Vaše činnosti budou zahrnovat:

  • Návrhy a kalkulace klientských řešení
  • Realizace prodejních plánů, samostatné vedení obchodních případů, smluvní jednání
  • Zajištění objednávek, smluv a související administrativy v součinnosti s oddělením zákaznické péče
  • Sledování ekonomických ukazatelů ve spolupráci se zákazníky
  • Analýzy trhu, prodejů a vyhledávání potenciálů dle stanovené strategie rozvoj

Bez čeho se na této pozici neobejdete?

  • Min.SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Zkušenost na obchodní pozici, ideálně v obdobném segmentu
  • Znalost anglického jazyka min. na komunikativní úrovni podmínkou
  • Velmi dobrou znalost MS Excel
  • ŘP sk.B

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Možnost podílet se na novém konceptu obchodu
  • Prostředí stabilní společnosti v rozvoji
  • Zázemí firmy s dobrým jménem na trhu
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Podpora a plánování profesního i osobního růstu
  • Motivační třísložková mzda
  • Profesní a rozvojová školení
  • Služební automobil, notebook, telefon
  • 5 týdnů dovolené a spoustu dalších firemních benefitů

Společnost
STIMUL, personální poradenství
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Account Manager, Business Development Manager, Key Account Manager, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

STIMUL, personální poradenství, Michaela Leopoldová