STIMUL, personální poradenství

Jsme personální agentura, která vám nabízí služby zaměřené na personalistiku a dílčí personální procesy: Na českém pracovním trhu jsme získali dlouholetou kontinuální zkušenost, kterou chceme nabídnout našim klientům nejen z řad firem, ale i uchazečům o zaměstnání. Snažíme se řídit heslem „Dobré jméno nám dělají naši klienti".

Jaké máme zkušenosti a co umíme?

Vstup na pracovní trh - psychodiagnostika
Vyhledávání prvních zaměstnanců
Start poradenských projektů

Proč k nám?

Stimul je stabilní firma, tým tvoří zkušení konzultanti, kteří mají praxi z interní personalistiky a zároveň již mají i určité životní zkušenosti, bez nichž se dobrá personalistika nedá dělat.

Naší silnou stránkou je sehraný tým odborníků, který dělá svou práci rád, poctivě a s osobním nasazením. Konzultanti mají vysokoškolské vzdělání v oboru psychologie nebo personalistiky. Prošli řadou specializovaných kurzů zaměřených na personalistiku, rozvoj osobnosti, psychologickou diagnostiku, výběr zaměstnanců a koučování. 

Setkáte se u nás s individuálním přístupem, profesionální poctivostí a otevřenou komunikací. Naším cílem je vytvořit vzájemnou důvěru. Teprve na jejím základě vznikne dlouhodobá efektivní spolupráce. Díky našemu přístupu má naše personální agentura řadu více než desetiletých obchodních vztahů s našimi partnery.

Klíčem úspěchu v personalistice a službách, které Vám nabízíme, je mít dobré profesionály v týmu s kvalitním vzděláním a praxí z firemní i poradenské strany. Snažíme se, aby toto náš tým splňoval.

Personální agentura Stimul vám může být užitečná tím, že vám nabídne konkrétní pracovní příležitost, která odpovídá vašemu vzdělání a dosavadní praxi. Pomůže vám zprostředkovat kontakt s firmou, potencionálním zaměstnavatelem a postará se o dobrou prezentaci vašich profesních zkušeností. Zároveň od ní můžete získat řadu cenných informací z pracovního trhu. Například o jaké profese je ze strany firem zájem, jak se pohybují mzdy ve vašem oboru, jak postupovat při vyjednávání se zaměstnavatelem, jak si nezkazit šanci získat dobré místo.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.