Pro nás ve STEINEXu a.s., rodinné společnosti řeznických a uzenářských mistrů s dlouholetou tradicí, je kvalita masných výrobků a spokojenost zákazníků nejdůležitější. Pojďte nám s tím pomoci a staňte se i Vy součástí stability, jistoty a lokální tradice.

Hledá se hrdina na expedici!

Víte, jak vypadá dodací list a slovo expedice Vám není cizí? Rádi si ráno pohovíte v posteli a preferujete spíše práci na odpolední nebo noční směnu? Těší Vás dobře odvedená práce, všechno připravené v pořádku a včas a navíc spokojený zákazník? Pak hledáme právě Vás – šikovného kolegu na expedici, jehož rajónem se stane sklad již hotových masných výrobků.

Nejdříve Vám pomůžeme zorientovat se ve skladu podle skladových míst, vysvětlíme, jak pracovat s dodacím listem a čtečkou, pomůžeme s přípravou zboží podle objednávek od zákazníků. Pak už všechno budete zvládat lehce sám. A když budete potřebovat radu, můžete se obrátit na vedoucího směny, který Vám se vším rád pomůže. Tak kdo se přidá k našemu týmu skladníků a expedientů?

Rádi uvítáme všechny, kterým sklad není cizí a kteří už mají nějakou expedientskou praxi za sebou. Příležitost ale dáme i nováčkovi, který bude šikovný a práce se nezalekne.

A co za to? Za dobře odvedenou práci ve dvousměnném provozu (pouze odpolední a noční směna) nabízíme slušnou finanční odměnu, stravování ve firemní jídelně, docházkový bonus nebo třeba nákup výrobků za zvýhodněné ceny. Všechno ostatní probereme osobně, až se potkáme. Těšíme se na Vás.

Informace o pozici

Společnost
STEINEX a.s.
Adresa
Zámecká 2019/13, Kuřim
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 34 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Potravinářství, Skladník/manipulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.


Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.