Pro nás ve STEINEXu a.s., rodinné společnosti uzenářských mistrů s dlouholetou tradicí, je kvalita masných výrobků a spokojenost zákazníků nejdůležitější. Pojďte nám s tím pomoci a staňte se i Vy součástí stability, jistoty a lokální tradice.

OBCHODNÍ MANAŽER PRO KLÍČOVÉ ZÁKAZNÍKY

Jsou pro Vás nové a neočekávané situace výzvou, nikoliv postrachem? Jste dostatečně komunikativní, empatický a umíte mistrovsky vyjednávat? Máte kuráž být jedničkou na moderním trhu?

Pokud ano, pak jste to možná právě Vy – obchodní manažer/ka pro klíčové zákazníky – kdo by mohl posílit naše obchodní oddělení a stát se součástí rodinné firmy uzenářských mistrů s dlouholetou tradicí.

Pro nás ve STEINEXu a.s. je již po několik generací zásadní kvalita výrobků a spokojenost zákazníků. My zajistíme výrobu uzenin a masných výrobků na prvotřídní úrovni, Vy, z pozice obchodního manažera, budete vyhledávat nové obchodní příležitosti v rámci moderního konkurenčního trhu, komunikovat požadavky a rozšiřovat spolupráci se stávajícími zákazníky nebo reprezentovat dobré jméno společnosti nejen prostřednictvím nových produktů. Upevňování dobrých obchodních vztahů s klíčovými zákazníky nebo pomoc či rada s každodenními požadavky zákazníků jsou samozřejmostí.

Jste-li rozhodnuti uspět v potravinářském oboru a překonat své dosavadní obchodní výsledky, dejte nám o sobě vědět prostřednictvím profesního životopisu s aktuální fotografií a připište pár řádek, proč Vás baví/by bavil prodej potravinářských produktů.

Uspějí ti, kteří mají prokazatelné obchodní výsledky a zkušenosti s vyjednáváním, jsou vysoce samostatní a organizačně schopní. Nutností je platný řidičský průkaz sk. B a komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka bude plusovým bodem.

To, co by mohl získat nový kolega nebo kolegyně, probereme na osobním setkání u nás v Kuřimi.

Informace o pozici

Společnost
STEINEX a.s.
Adresa
Zámecká 2019/13, Kuřim
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel