STEINEX a.s. je rodinná společnost se sídlem v Kuřimi, která pracuje v potravinářském průmyslu už po pět generací. Jméno Steinhauser je s řeznickým řemeslem spojováno už od roku 1848 a vždy bylo symbolem nejvyšší kvality masných výrobků. Zároveň provozujeme síť vlastních prodejen Moravské maso.

Pracovnice úklidu a výdeje stravy

Vaším úkolem bude:

- zajištění plnění hygienického standardu dle platných norem

- úklid kanceláří, zasedacích místností, výrobních prostor a prostor sociálních zařízení

- vysávání nebo mokré stírání celých podlahových ploch

- výdej obědů

- úklid jídelny

Požadujeme:

- dobrý zdravotní stav

- zodpovědnost, samostatnost

- manuální zručnost

Nabízíme:

- práci ve stabilní společnosti

- práci v novém moderním pracovišti

- dotované obědy

- docházkový bonus ve výši až 16 000Kč za rok

Zaměstnanecké výhody: možnost nákupu firemních produktů za firemní ceny

Nástup ihned!

Místo výkonu práce: Zámecká 13, 664 34 Kuřim

O firmě

STEINEX a.s.

Adresa
Zámecká 2019/13, Kuřim
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Služby, Uklízečka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.