STEINEX a.s. je rodinná společnost se sídlem v Kuřimi, která pracuje v potravinářském průmyslu už po pět generací. Jméno Steinhauser je s řeznickým řemeslem spojováno už od roku 1848 a vždy bylo symbolem nejvyšší kvality masných výrobků. Zároveň provozujeme síť vlastních prodejen Moravské maso.

Údržbář - elektrikář

Hledáme posilu do našeho týmu v Kuřimi!

Vaším úkolem bude:

- údržba technologických zařízení v oblasti elektro
- údržba areálu závodu v Kuřimi

Požadujeme:

- SOU/SŠ v technickém oboru (elektro)
- vyhláška 50, par. 6
- zodpovědnost, samostatnost
- manuální zručnost, zájem o práci
- samostatnost a technické myšlení

Nabízíme:

- práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
- víkendy a svátky volné - pracovní dobu 6:00-14:30 (1x za 4týdny odpolední směna)
- práci s moderním technickým vybavením v čistém pracovním prostředí
- účast při zavádění nových technologií
- dotované závodní stravování
- sleva na nákup firemních výrobků
- odměnu za doporučení nového zaměstnance
- bonus za docházku ve výši až 16 000Kč ročně
- nástup možný ihned

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

Těšíme se na Vás!

Společnost
STEINEX a.s.
Adresa
Zámecká 2019/13, Kuřim
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Výroba a průmysl, Elektrikář, Revizní technik, Technik ve strojírenství, Servisní technik, Technik výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.